Evde tekken neler yapılabilir?

Çünkü aslında evde yapilacak pek bir şey yok. Telefon bağımlılığına doğru gidiyorsun.
Alakası yok. Boş insan boş durur. Eğer istersen her türlü yapacak bir şey bulursun. En basiti açıp bilgisayarı yeni bir şeyler öğrenmek. Yazılım öğren, tasarım öğren, dil öğren. Eğer durup düşünüp bütün bunların arasından mastürbasyonu seçiyorsan iradende bir sıkıntı var demektir.

Alakası yok. Boş insan boş durur. Eğer istersen her türlü yapacak bir şey bulursun. En basiti açıp bilgisayarı yeni bir şeyler öğrenmek. Yazılım öğren, tasarım öğren, dil öğren. Eğer durup düşünüp bütün bunların arasından mastürbasyonu seçiyorsan iradende bir sıkıntı var demektir.
Kendin de 3-4 yıl tek yaşa da öyle konuş. Boş insan deyip de beni yargılama. Senin bu tavsiyelerine kolaysa herkes uysun da en az 4-5 dil bilsin. Ezberden klişe tavsiyeleri sıralama bana.

Evde kimse yok, annem babam çalışıyor. Arkadaşım tatilde. Evde ne yapabilirim? Tek yaptığım telefon oynamak.
3 ve kadim dostu 1'in uyumuyla kendinizi baş başa bırakabilirsiniz. Günde en az 5 kerecikten hiç bir şeycik olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı