Evde Web Sitesi-Oyun Sunucusu Barındırmak

Burak Keskin

Hectopat
Katılım
19 Ağustos 2013
Mesajlar
61
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
10
Yer
Ankara
Herkese Merhaba,
Daha önce bu bölümde miydi başka bölümde miydi tam hatırlamıyorum bir konu vardı. Ev'de Bilgisayarımı sunucu olarak kullanmak isteyenler vardı. Recep Abi bu konuda bir rehber hazırlayacaktı. Eğer hala isteyenler varsa bir tutorial hazırlayabilirim.(Recep Abi Sana Sorun olmazsa.) Evet cevaplarınızı bekliyorum. Herkese İyi Forumlar.
 

M

Mert Ercan

Ziyaretçi
İnterneti hızlı olanlar denemek isteyenler olabilir :) Yada bir şebekeye yakınsa özel teklif alabilir böyle birşey düşünecekler.
Emin ol gidip sanal sunucu almak daha avantajlı, fiyat olarak. Onun dışında bağdaştırıcı ve modem ayarlarını yaptıktan sonra ne kalmış ki web sitesi-oyun sunucusu barındırmaya? Dış ip'ni bağdaştırıcıya tanıtmayı bilmen yeterli.
 

Alper Palo

Hectopat
Katılım
29 Aralık 2012
Mesajlar
221
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
57
Yer
Balıkesir/Altınoluk
Bir aralar bilgisayarlarda Knight Online Private server açanlar vardı 50 100 kişi arasını filan kaldırıyodu :) o zamanlarda böyle fiber, 16 Mbps e kadar filan yok düz 1 Mbps paketleri vardı :) 50 Mbps fiberle rahat kaldırır heralde :)
 

Ufuk Güvenç

Hectopat
Katılım
8 Ağustos 2013
Mesajlar
123
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
9
Bilgisayarı sunucu yapabilirsin. Bizim bir arkadaş Silkroad Online private açmıştı 500 kişi rahat kaldırıyodu sanırım player sayısı disk kapasitesiyle alakalı ya da yanlış biliyor olabilirim.
 Yukarı