Evdeki bitmeyen hamam böcekleri

QSYGEnN

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Ben kafayı yiyecek derecedeyim artık, daha demin su içmeye gittim bir tanesi ile 15 dakika vs attım. Sanki Boss keserken böyle arada minik şeyler spawnlanır da Boss'u kesmeden onlar bitmez ya, aynı öyle geliyorlar. Bir de küçücük bir şeyler var 15 dakika uğraşıyorsun kovalarken. Küçükleri hadi neyse 6-7 santime çıkanlar var. Onlar zaten bildiğimiz Final Boss onları kesince item vesaire düşüyor. Bunlar durmadan mutfakta çıkıyorlar ve ben delireceğim artık, nasıl kurtulabilirim?

Ben kafayı yiyecek derecedeyim artık, daha demin su içmeye gittim bir tanesi ile 15 dakika vs attım. Sanki Boss keserken böyle arada minik şeyler spawnlanır da Boss'u kesmeden onlar bitmez ya, aynı öyle geliyorlar. Bir de küçücük bir şeyler var 15 dakika uğraşıyorsun kovalarken. Küçükleri hadi neyse 6-7 santime çıkanlar var. Onlar zaten bildiğimiz Final Boss onları kesince item vesaire düşüyor. Bunlar durmadan mutfakta çıkıyorlar ve ben delireceğim artık, nasıl kurtulabilirim?
İlaçlayın bence tek çözümü bu olabilir.

Sıcaktan olur der her zaman bizimkiler. Biz belediyedeki tanıdık bir abiye ilaç sıktırıyoruz. Ayrıca ilaç kullanabilirsiniz.
İlaçlamacılardan düzgün iş yapanlardan birini bulup çağırın. Gelip 10 dakikada ilaçlıyorlar, 1 gün sonra sadece yerleri siliyorsunuz hepsi bu. Olanlar ölüyor ve bir daha yenileri de gelemiyor.
Aynen bayılıp kalıyor kalanlar.

Giriş katta değilseniz, balkon,cam,kapı aralıkları gibi yerleri, boşluk çatlak varsa, ilaç sıkıp kapatın üstünü. Yada daha çok nerede çıkıyorsa, limon koyun veya sıkın. Bir nebze olsa azaltacaktır.

Giriş katta değilseniz, balkon, cam, kapı aralıkları gibi yerleri, boşluk çatlak varsa, ilaç sıkıp kapatın üstünü. Ya da daha çok nerede çıkıyorsa, limon koyun veya sıkın. Bir nebze olsa azaltacaktır.

Davlumbaz çıkışı açık bildiğim kadarıyla. Kapı vb. Pencere kapatabileceğimi sanmıyorum çünkü Antalya'dayım. Ev 2. kat.

Ben kafayı yiyecek derecedeyim artık, daha demin su içmeye gittim bir tanesi ile 15 dakika vs attım. Sanki boss keserken böyle arada minik şeyler spawnlanır da Boss'u kesmeden onlar bitmez ya, aynı öyle geliyorlar. Bir de küçücük bir şeyler var 15 dakika uğraşıyorsun kovalarken. Küçükleri hadi neyse 6-7 santime çıkanlar var. Onlar zaten bildiğimiz final boss onları kesince item vesaire düşüyor. Bunlar durmadan mutfakta çıkıyorlar ve ben delireceğim artık, nasıl kurtulabilirim?

Hocam biz eve taşındık 2-3 yıl bizimle yaşadı bu keratalar :) hatta yazları geceleri ilaçlayıp gündüz 10 tane ölü hamam böceği topluyorduk. Bu şekilde sıka sıka ilaçları kendiliğinden soyları tükendi. En son geçen sonbahar başlarında bir tane gördük başka görmedik. Siz de de bu böceklerden mi var? Namı diğer kalorifer böcekleri:

1620771018026.png

1620771034997.png

Kullandığımız ilaç: Bayer K-Othrine SC 50 Genel Haşere İlacı 50 ML Fiyatları ve Özellikleri (sulandırılabilir)
Bayer K-Othrine AL Kullanıma Hazır Sprey Haşere İlacı 500 ML Fiyatları ve Özellikleri (hazır yarım litrelik)
Bu yaz tertemiz başlayabilirsiniz hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı