Eve gelecek misafir nasıl ertelenebilir?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Arkadaşlar merhaba.
Bu hafta sevdiğim biri bana misafirliğe gelmek istedi. Ben de seve isteye kabul etmiş bulundum. Lakin aliş eriş yapmam gerektiğini düşününce bu hafta çok da uygun olmadığını fark ettim. Böyle bir detay vermeden bu randevuyu nasıl erteleyebilirim?

Arkadaşlar merhaba.
Bu hafta sevdiğim biri bana misafirliğe gelmek istedi. Ben de seve isteye kabul etmiş bulundum. Lakin aliş eriş yapmam gerektiğini düşününce bu hafta çok da uygun olmadığını fark ettim. Böyle bir detay vermeden bu randevuyu nasıl erteleyebilirim?
Uzak yerden mi geliyor?

Arkadaşlar merhaba.
Bu hafta sevdiğim biri bana misafirliğe gelmek istedi. Ben de seve isteye kabul etmiş bulundum. Lakin alişveriş yapmam gerektiğini düşününce bu hafta çok da uygun olmadığını fark ettim. Böyle bir detay vermeden bu randevuyu nasıl erteleyebilirim?
Nasıl bir alışveriş yapmanız gerekiyor?

Arkadaşlar merhaba.
Arayıp "Önemli bir işim çıktı, ne yazık ki evde olamayacağım, haftaya gelseniz olur mu?" diyebilirsiniz.

Geri
Yukarı