Eve gelecek misafir nasıl ertelenebilir?

Mantıklı geldi sonra da temiz çıktım deyip geri çağırırım.
Tabii ya, yalandan kim ölmüş? Bazen böyle kaçamak şeyleri yıllardır yalnız yaşayan biri olarak deprem sonrasında bir daha apartmana giremeyen kız arkadaşım, annem, kız arkadaşımın annesi ve kuzeniyle Çeşme'de yaşamak zorunda kalınca kendim de yapmaya başladım. İş geldi, buradaki internet bağlantısıyla şirket sunucularına bağlanamıyorum diyerek haftada 2-3 gün İzmir'deki evime kaçıp kafamı dinliyorum. 4 tane kadının arasında tek erkek olmak yoruyor.

Yalan kötü bir şey de, bazen büyük dertlerden kurtarabiliyor ya da nefes alacak zamanı yaratabiliyor. :D

Hocam hiç mi para yok? Sıfırı mı tükettiniz? İki yemek veya 1 tatlı alsanız iş tamam. Evde mi kalacaklar? Sonuçta başbakan gelmiyor. (başbakanlık kalktı ama neyse) Hocam yani kalmayacaklarsa çok gerek yok. Evde de kahvaltı için vardır zeytin, peynir. Siz de yumurta yaparsınız, oh.

Hocam hiç mi para yok? Sıfırı mı tükettiniz? İki yemek veya 1 tatlı alsanız iş tamam. Evde mi kalacaklar? Sonuçta başbakan gelmiyor. (başbakanlık kalktı ama neyse) Hocam yani kalmayacaklarsa çok gerek yok. Evde de kahvaltı için vardır zeytin, peynir. Siz de yumurta yaparsınız, oh.
Ya yok başka misafirlerim de var bu hafta ondan bir de

Yeni konular

Geri
Yukarı