Eve iki internet bağlatmak

alfist

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
ASTSUBAY
Merhaba arkadaslar. Evde şu anda Türk Telekom kullaniyorum fakat bu aboneligi iptal ettirmeden Türknet'e basvuru yaptim. Bunun sebebi Türknet'in performansını görmek, eğer beğenirsem sonra Telekom'u iptal etmek için... Aynı altyapıda aynı performansı alır mıyım sizce? Bir de Türknet bağlandıktan sonra Telekom'u kullanabilir miyim? Modem arayüzünden kullanıcı ad şifre girerek yoksa?
Bu arada hattım modemde maks. 94 Mbps destekliyor ama ben 75 görebildim en fazla. Saha dolabına yakınlığım 80 metre. VDSL kullaniyorum. SNR Margin 28.

her iki abonelik de vdsl/adsl ya da fiber ise birini iptal ettirmen gerek diye biliyorum. Ben de Turknette yaşadığım hız problemi yüzünden onu iptal ettirip vodafone fiber başvurusu yaptım görevlinin açıklaması şuydu: Eğer Turknet de fiber olsaydı önce onu iptal ettirmeniz gerekecekti ancak Turknet vdsl vodafone fiber olacağı sorun olmaz.dedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı