Eve iki tane ev interneti bağlatmak

Hiç olmadı tek modem kullanırım. Peki bu adamlara 24 ay boyunca aylık 7TL ücret ödeyeceğim modem seçme şansım var mı diye soruyorum belli olmaz stok durumu diyorlar. DSL modem seçme şansım olursa önerebileceğiniz modem modeli var mı?
Çok fazla modem kullanmadım ama Türk Telekom'un kendisi için özel üretim olan Tp-link td-w9970v3 olanı verirlerse almayın. Çok sorunlu bir cihaz. Dışarıdan cihaz alma durumu varsa o yola gidin bence.

Babam sözleşmeyi sabah imzalamış modemi de aldırmışlar. Yani illaki bir modem almak zorundayım.
Büyük ihtimalle şu ikisinden birisini verirler:

Ben sağdaki TP-link olandan çok çektim. Firmware güncellemesi sonrası iyileşme oldu ama hala arada bir cihaz bağlantılarını koparıyor. Zyxel olanı da abim kullanıyor. Şikayetini duymadım henüz. Bir kere reset atma mecburiyeti hissetti sadece. Şu an bu ikisi arasında Zyxel olanı seçerdim sanırım. Başka bir model verirler mi bilmiyorum açıkçası.

Büyük ihtimalle şu ikisinden birisini verirler:

Ben sağdaki TP-Link olandan çok çektim. Firmware güncellemesi sonrası iyileşme oldu ama hala arada bir cihaz bağlantılarını koparıyor. ZyXEL olanı da abim kullanıyor. Şikayetini duymadım henüz. Bir kere reset atma mecburiyeti hissetti sadece. Şu an bu ikisi arasında ZyXEL olanı seçerdim sanırım. Başka bir model verirler mi bilmiyorum açıkçası.

İnşallah daya iyi bir modelini verirler sıkıntı çıkarmaz. Ben yine de sorucam modem seçebiliyor muyuz diye.

Geri
Yukarı