Eve internet bağlatmak için boş port yok

KhonaBano

Kilopat
Yeni bir eve taşındık ve bina yeni, eski evimizde olan Türk Telekom internet hizmetini nakil olarak taşındığımız yere getirmek istedik, eve gelen yetkili servis boş bir portun olmadığını söyleyip gittiler. Ailecek çok internet kullanıyoruz(1.2TB ortalama) Türksat Kablonet için hizmet yok. Superbox sınırsızı aylık parasını hayal edemiyorum. Ne yapalım yani binada da sadece 3 aile olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni bir eve taşındık ve bina yeni, eski evimizde olan Türk Telekom internet hizmetini nakil olarak taşındığımız yere getirmek istedik, eve gelen yetkili servis boş bir portun olmadığını söyleyip gittiler. Ailecek çok internet kullanıyoruz(1.2TB ortalama) Türksat Kablonet için hizmet yok. Superbox sınırsızı aylık parasını hayal edemiyorum. Ne yapalım yani binada da sadece 3 aile olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.
Superbox'a benzer bir hizmet Türktelekom'da var. Magnet olarak geçiyor. Benim bildiğim kadarıyla alt yapının olmadığı yerlere veriyorlar ancak iyice sorun portun olmadığı yerlere de veriyor olabilirler. Bölgenize hizmet veren Türk Telekom müdürlüğüne gidirek sonuç alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri Magnet'den bir haber oluyor genellikle.

Olayı anlayamadım şimdi hem sağ hem sol yan binamızda port var altyapı var fakat kendi adresimi yazınca port yok saha dolabına uzaklık bile yok sorunu bilen var mı?

Olayı anlayamadım şimdi hem sağ hem sol yan binamızda port var altyapı var fakat kendi adresimi yazınca port yok saha dolabına uzaklık bile yok sorunu bilen var mı?
Binanın içinde bir dolap oluyor. O dolaba dışarıdan kablo geliyor ama içinde sayılı port varsa binadaki herkes internetten faydalanamıyor. Benim kaldığım yerlerde böyleydi.

Geri
Yukarı