Eve İnternet bağlatmak için ikametgâh adresi istemeyen operatör var mıdır?

Albay Karayel

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar biz bundan 2 gün önce yeni eve taşındık, internetimizi şu anki taşıdığımız eve nakil etmek istediğimizde adres değişikliliği yapmamamız gerektiğini söylediler. Yani ikametgâh zorunluğu olmayan operatör var mı? Adres değişikliği çok uzun sürdüğü için ve ailece İnternet ile çok meşgul olduğumuz için bizi bayağı bir zorlayacak gibi görünüyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde operatörlerin çoğu ikametgâh istemiyor. Taşıma yapabilmeniz için istemişler. Ben Millenicom kullandım İstanbul'da misafir olduğum bir vakit, benden istememişlerdi. Aynı şekilde TurkNet veya Netspeed de istemiyor diye biliyorum.

Arkadaşlar biz bundan 2 gün önce yeni eve taşındık, internetimizi şu anki taşıdığımız eve nakil etmek istediğimizde adres değişikliliği yapmamamız gerektiğini söylediler. Yani ikametgâh zorunluğu olmayan operatör var mı? Adres değişikliği çok uzun sürdüğü için ve ailece internet ile çok meşgul olduğumuz için bizi bayağı bir zorlayacak gibi görünüyor çünkü.

e-Devlet üzerinde adres değişikliği yapmayı dener misin? Taşındığın evde kimse kayıtlı değilse e-Devlet üzerinden adres değişikliği olabiliyor.

Ankara'dan İstanbul'a taşındım. Turknet internetimi nakil ettirdim ikametgah filan soran olmadı pazar günü başvurdum pazartesi bağlandı. İnternet için illa ikametgah istendiğini ilk defa duydum.

Arkadaşlar biz bundan 2 gün önce yeni eve taşındık, internetimizi şu anki taşıdığımız eve nakil etmek istediğimizde adres değişikliliği yapmamamız gerektiğini söylediler. Yani ikametgâh zorunluğu olmayan operatör var mı? Adres değişikliği çok uzun sürdüğü için ve ailece İnternet ile çok meşgul olduğumuz için bizi bayağı bir zorlayacak gibi görünüyor çünkü.
Turknet, bağlatmak istediğin adreste başka bir operatör olmasın yeterli, ikametgah adresini istemez.

Yaklaşık 1 ay önce TurkNet kullanırken yeni eve nakil ettirdim telefonda sadece açık adresi sordular 2 günde halloldu. İkametgah vs bir şey istemediler.

Arkadaşlar sadece vodafone istiyormuş ikametgah adresi, az önce millenicom'dan internet başvurusu yaptım taahhütsüz 100Mbps bağlattırdım. Vodafone'da 24Mbps'a 120 tl ödüyorduk iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı