Eve internet için alt yapı nasıl getirtilir?

Daha fazla  
Merhabalar. Yeni taşındığım evime internet bağlatmak istiyorum ancak başvurularımda ekipler direkteki kutunun uzak olduğunu söyleyip bağlantıyı gerçekleştirmediler. Eve elektrik alırken 2 adet demir direk diktirmiştik. Onun üzerinden çekilmesinde bir sakınca var mı? Ekiplere buradan getirin kabloyu dediğimde yasak dediler. Altyapı çekilmesi için 6 defa dilekçe verdim yine de çekmediler nasıl hallederim bu durumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
O iş birazcık şans işi. Sadece sizin dilekçenizle de halledilebilinecek bir iş değil. Şöyle düşünün bu iş için ayrılan bir para var. Ve bu parayla da talebin fazla olduğu yerlerden başlamak üzere çalışma yapıyorlar. Kişiye özel altyapı yapmıyorlar. Bu yüzden ya apartmanınızda ki talebin fazla olması lazım. Yada size daha yakın bir port var ise bu porta bağlı bir abonenin internetini iptal etmesi lazım.

O iş birazcık şans işi. Sadece sizin dilekçenizle de halledilebilinecek bir iş değil. Şöyle düşünün bu iş için ayrılan bir para var. Ve bu parayla da talebin fazla olduğu yerlerden başlamak üzere çalışma yapıyorlar. Kişiye özel altyapı yapmıyorlar. Bu yüzden ya apartmanınızda ki talebin fazla olması lazım. Yada size daha yakın bir port var ise bu porta bağlı bir abonenin internetini iptal etmesi lazım.
Ben eksik anlattım herhalde. Port konusunda sıkıntı yok port var ama evim müstakil ev ve telefon direğindeki kutusu eve uzak dediler direk dikilmesi lazım dediler bunun üzerine 6 defa dilekçe verdim olmadı kendi paramla diktirdiğim elektrik direği üzerinden çekilmesini söylediğimde yasak olduğunu söyleyip bağlantıyı yapmadan gittiler. Buna çözüm arıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı