Eve yemek çalmak için giren hırsıza ne yaparsınız?

Başta Pala gibi "Ne yapıyorsun ulan sen! Benim yanımda bu ne cüret ulan!" derdim. Ama birkaç dakika sonra bu olurdu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her ne olursa olsun benim hakkıma giremez. İstese veririm ama bunu yapamaz. Ben onu alnımın teri ile kazanmışım. O da alın teri döküyor ama daha az.

Hocam naptın ya öldürmek ne.
Usta belki adamda bana zarar verebilecek bir tür alet var adam zaten benim evime yasak yoldan giriyor, bu yüzden ilk benim eyleme geçmem lazım. Yalnız saçmadır ki (hatırladığım şey doğru mu emin değilim ama sanırım böyleydi) eğer evinize bir hırsız girerse onu sadece odalarda (odanızda) öldürebiliyorsunuz. Yani evinize bir hırsız girer ve siz onu öldürürseniz ya bir odada olduğuna emin olun ya da öldürdükten sonra cesedi odaya çekin. Bıçak ile öldürürseniz kan düşebilir yere bu yüzden hızlı ve güçlü bir şekilde boynunu kırabilirseniz bu ilk seçeneğiniz olabilir veya kan düşürmeyeceğinize eminseniz bıçaklayacağınız yer adamı hızlıca öldürebilecek yerden olsun ki adam da silah veya bıçak varsa tepki veremesin. Ya da en kötü adamı bıçaklar öldürürsünüz, adamı bir odaya koyarsınız o odayı hafiften kanlarsınız ki anlamasınlar başka yerde öldürdüğünüzü, öbür odada yerdeki kanları iyice temizler polisi de öyle ararsınız. Şaka len şaka ilk adam saldırdı, nefsi müdafaa yaptım der kurtulursunuz rahat olun şapşikler bu kadar işe gerek yok ilk gördüğünüz yerde saplayın namussuza.

Evinize yemeği çalmak için giren hırsıza ne yaparsınız? Yani buzdolabınızdan yemek çaldığı sırada size yakalanıyor. (sadece yemek çalmaya gelmiş.)

Son zamanlarda popüler oldu. Çoğu kişi hırsızın aklına gelmez diye altınları-paraları buzlukta saklıyorlar. Bu sebep ile eve giren hırsız bunu düşünüp buzdolabına bakmıştır. Size yakalanınca da yemek arıyordum bahanesi ile sıvışmak istemiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı