Everese Rampage DLK-5110 Klavye İncelemesi

Hemen giriş yapayım ben. Klavyeyi 95 TL'ye aldım. Alma sebebim 10 tane makro tuşu ve şık görünümüydü. Eksik yanları da var ama genellikle güzel bir klavye.

Kutu:
IMG_20150622_193230.jpg

Klavye:
IMG_20150622_193333.jpg

Güzel bir kullanım kılavuzu:
IMG_20150622_193354.jpg

Makro ve benzeri ayarları yapmak için klavye driverı:
IMG_20150622_193426.jpg

Artıları:
-Şık görünüm.
-Makro tuşları.
-Rahat kullanımı.
-Windows tuşlarını kilitleme özelliği. (Bu özelliği çok sevdim.)
-W,A,S,D ve yön tuşlarının fosforlu kırmızı renkte olması. Gece rahatça görünüyor, ışığa ihtiyaç yok.
-En iyisi güzel bir oyun deneyimi.

Eksileri:
-Yuvarlak olan ses kontrolcü kullanımı kötü. Pek bir işe yaramıyor. Eğer alırsanız göreceksiniz, tuhaf bir kullanımı var.
-Makro tuşları bana göre biraz daha birbirinden ayrık olabilirdi.

Not: İlk incelemem o yüzden hatalarım olabilir. Kamera kalitesi yüzünden özür diliyorum. Casper via v5 ile çektim.

, Everest kesinlikle tavsiye etmiyorum ben de bir ürün almıştım görünümüne aldanıp 5 gün sonra wasd tuşları ile yukarı aşağı sağ sol tuşlarının işlevi değişti. Ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim. Gittim bir tane basit bir Microsoft klavye aldım, canavar gibi.
Onu Fn+W kombinasyonuyla yapıyorsun Einstein. Markayı kötülemeden önce kendi dikkatsizliğini farket bir dahaki sefere.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı