Everest DLM-500 Mouse Macro Ayar Sorunu

brhmzky

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yukarıda belirttiğim fareyi aldım, bu sabah geldi.
Gayet şık güzel bir mouse elinize oturuyor, biraz da ağır. Şekil şemal olarak güzel bir mouse fakat dandikliği oradan geliyor olsa gerek, yazılımı çok kötü. Ya da bende mi sorun bilmiyorum.
Tuş atayabiliyorsunuz güzel ama macro manager diye bir icat geliştirmiş bu arkadaşlar. Macro oluşturuyorsunuz start diyorsunuz bastığınız tuşları kayıt ediyor ve bir tuşa atayabiliyorsunuz. Buraya kadar her şey çok güzel. Sorun; macroya kayıt ettiğiniz tuşların sadece ve sadece klavye üzerinde olması. Yani 10 tane sol click kayıt edemiyorsunuz. Klavye üzerindeki her şey olabiliyor lakin farenin herhangi bir tuşu olmuyor, kendi tuşunu görmüyor dandik yazılım.
Çözümü varsa hızlı bir şekilde açıklayabilir misiniz, yoksa iade etmeye çalışacağım.
Teşekkürler, iyi günler.

Bende de ayni sorun var oyunda hizli tiklama makrosu yapmak istiyorum olmuyor. K harfini bir tuşa atadim fakat tuşa uzun süre tıklayınca sanki 1 kez tikliyormuş gibi algiliyor. Uzun süre basmıyormuşum gibi... Hızlı tıklama makrosunu nasıl yapacağımı da bilmiyorum.

Mouse un üzerindeki hiç bir tuşu makro olarak atayamıyorsunuz. Seri atış makrosu için klavyeden kullanmadığınız bir tuşu düz atış komutuna ekleyip o şekilde yapabiliyorsunuz. Benim oynadığım oyunda her komuta sadece bir tuş atanabiliyor bu nedenle kullanamıyorum. Mouse makroyu dahili hafızasına kaydettiği için oyunlarda oto ban yemiyorsunuz harici bir yazılım çalışmıyor çünkü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı