Everest Güç Kaynağından Yanık Kokusu Geliyor

enesto41

Decapat
Bilgisayardan aniden çat diye bir ses geldi sonra kasadan yanık kokusu gelmeye başladı, hemen açtım bütün parçaların kokunun nereden geldiğine baktım. Koku güç kaynağından geliyordu, markası da Everest EPS-5500. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest mağdurları ailesine hoş geldiniz. Everest alınmaması konusunda sürekli uyarıyoruz. Sisteme zarar vermiş olma ihtimali dahi var.
Kaliteli bir PSU alıp montajını yapın ve durumunu bildirin.

Bilgisayardan aniden çat diye bir ses geldi sonra kasadan yanık kokusu gelmeye başladı, hemen açtım bütün parçaların kokunun nereden geldiğine baktım. Koku güç kaynağından geliyordu, markası da Everest EPS-5500. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Yanmış kardeşim geçmiş olsun yeni bir güç kaynağı alman gerekiyor.

yaklaşık 2 sene oldu hiç bir sorun ile karşılaşmamıştım bugun servise verdim kasayı inşallah diğer parçalara bişi olmamıştır :/ bütcem 250 300 tl arası güzel bişi önerirseniz sevinirim :)

Bas bas bağırıyoruz almayın diye ama biz söylediğimiz zaman insanlar yanlış anlıyorlar. Vay efendim herkesin bütçesi yokmuş filan. Bütçen yoksa kısıtlı bütçeni de çöpe atmayacaksın bekleyeceksin diyoruz ama yine kötü oluyoruz. Gamepower, Everest vs. hepsi aynı.

Umarım diğer parçaların zarar görmemiştir. Düşük bütçe ile alabileceğin daha iyi PSUlar mevcut. Arkadaşlar zaten önereceklerdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı