Everest PSU alınır mı?

• Konuyu başlatan J0SI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 6B
Umarım patlamaz, saygı yoksunu. Sertifikası bile sahte olan bu markayı babanın kebapçısı gibi savunmaya devam et. İyi dualarım seninle :)

Reis cidden şaka yaptım :D :D :D .Cevabını merak ettim sadece, zaten öyle bir PSU'da kullanmıyorum.

Kardeşim bunlar cidden kötü, illa bunu alan her evin havaya mı uçması lazım ek olarak.
PSU giderse işin bitik biliyorsun herhalde, bilgisayarlar hassas cihazlar.
Bir an fazla akım geldi diyelim ve işlemci yandı bu işin sonu ne olur güzel kardeşim.

Biliyorum reis. Arkadaşın cevabını merak ettim :D.

alınır beyler hiç sıkıntı değil herkes bilindik marka değil diye benimki everest elektrik kesinitisi çok oldu ve hala gayet güzel çalışıyor bende bundan alıcam bir daha

Everest markası gerçekten kötü imiş pahalı olmasına rağmen neyseki bana cevap veren bir arkadaş sayesinde ekran kartlarımı çöpe atmaktan kurtulmuş olabilirim psu bu içindeki kapasitörler dandik,bende frisby güç kaynağının ki ile aynı everest almayın değmez

Son düzenleme:
@Samed54

E inceleme göster madem kötü değilse. Elindeki PSU'nun ripple ölçümlerinde ATX standartlarını karşıladığını kanıtla, elektromanyetik parazit filtresinin tam anlamıyla doğru çalıştığını, iç yapısının sağlam olduğunu ve genel performansının iyi olduğunu kanıtla.

Everest Çin'deki adı sanı duyulmamış üretim merkezlerine fason üretim yaptırıp potansiyel tehlikeli ne varsa Türkiye pazarına sokan, kullanıcıları umursamayan Segment Bilgisayar'ın alt markası. Yarın bir gün o güç kaynağı sana sorun çıkardığı zaman karşında muhatap olacak kimseyi bulamayacaksın. En azından Corsair gibi markalar kullanıcılarının zararlarını karşılıyorlar, bu markada o da yok. Her yönden falsolu, beş para etmez marka.

Son düzenleme:
@Samed54

E inceleme göster madem kötü değilse. Elindeki PSU'nun ripple ölçümlerinde ATX standartlarını karşıladığını kanıtla, elektromanyetik parazit filtresinin tam anlamıyla doğru çalıştığını, iç yapısının sağlam olduğunu ve genel performansının iyi olduğunu kanıtla.

Everest Çin'deki adı sanı duyulmamış üretim merkezlerine fason üretim yaptırıp potansiyel tehlikeli ne varsa Türkiye pazarına sokan, kullanıcıları umursamayan Segment Bilgisayar'ın alt markası. Yarın bir gün o güç kaynağı sana sorun çıkardığı zaman karşında muhatap olacak kimseyi bulamayacaksın. En azından Corsair gibi markalar kullanıcılarının zararlarını karşılıyorlar, bu markada o da yok. Her yönden falsolu, beş para etmez marka.
Psu yu 2 yıldır kullanıyorum sü an sıkıntısı yok psb biraz kalın,kapasitörler gerçekten ucuz seviye kullanılmış çin malı filtre bobini içinde ama dandik var fanlar boşta ses yapıyorlardı değiştirdim senin yorumunu okuyunca anladım zaten içinden sesler geliyordu az önce yenisini sipariş ettim 14tane ekran kartını çöpe atacağıma sağlam marka alırım daha iyi dedim yorumun için sağol sipariş verdiğim Asus rog Thor 1000w 2 tane alacağım başka marka önerirseniz kaliteli yazabilirsiniz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı