Everest Rampage Hydra R6 Alınır mı?

AYAZZ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Logitech G103 kullanıyorum lakin yeni bir klavyeye geçmek istiyorum. Everest'te güvenemediğim için size sormak istedim. Bu ürünü kullanan var mı? Ürün nasıldır?

Kullanan biri yazarsa senin için daha faydalı olur :) Şuan Rampage Commender kullanıyorum inceleme ürünü olarak beni tatmin etti fazlasıyla. Hydra R6 kullanmadım o yüzden ne söylesem boş :)

Ürünü kullanan birisi var mı? Birde bütçem 300 tl ne alınabilir o fiyatlarda en fazla 350 olur. Ben corsair k55 düşünüyorum şuan ama rampage ile ikisinin arasında kaldım başka önere bileceğiniz klavye var mıdır?

Ürünü kullanan birisi var mı? Birde bütçem 300 tl ne alınabilir o fiyatlarda en fazla 350 olur. Ben corsair k55 düşünüyorum şuan ama rampage ile ikisinin arasında kaldım başka önere bileceğiniz klavye var mıdır?
350TL'ye kadar çıkabiliyorsan zaten bir mekanik klavye alabilirsin. Aydınlatma senin için çokta önemli değilse. Ama daha düşük bütçeyle halletmek istersen de uygun fiyata bulursan Corsair K55 memnun edecektir seni.

Hyperx Alloy Fps bu klavyeyi denedim ama
tasarımını pek beğenmedim birde bu klavyede yazı yazarken falan normal klavyeye bastığımızdan daha az basıyoruz gibi geliyor mekanik klavyelerde böyle midir?​

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı