Everest Rampage Hydra R6 Alınır mı?

Logitech Gaming G710 Price: $83.99 + $32.37 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey
Logitech G410 Atlas Spectrum RGB Price: $69.77 + $24.04 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey
CORSAIR K70 RAPIDFIRE Price: $102.99 + $33.48 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

Gümrük bedelini zaten Amazon'a önden ödüyorsun. Eğer takılmadan gelirse Amazon vergi iadesi yapıyor.

Yani bu fiyatların içine gümrük vergiside dahil. Teşekkürler

Bir şey daha soracağım ücretsiz kargo olduğunu nerden anlayabiliriz. Birde klavyeler orjinaldir de mi?

Yani bu fiyatların içine gümrük vergiside dahil. Teşekkürler

Bir şey daha soracağım ücretsiz kargo olduğunu nerden anlayabiliriz. Birde klavyeler orjinaldir de mi?
Amazon.com için kunuşursak ücretsiz kargo gibi bir şey yok, illa ki bir kargo ve gümrük bedeli fiyatına göre çıkartılıyor. Amazon.de'den alışveriş yapmak nasip olmadı daha, malum Euro uçuyor gidiyor :) Orada ki Türkiye'ye özel sistem 29,99 €'dan sonra kargo ücretsiz bir tek gümrük bedeli alınıyor diye biliyorum.

Orjinal ürün kısmına gelirsek, "Prime" olarak adlandırılan Amazon'un doğrudan sattığı ürünlerde sıkıntı yaşamazsın. Hem orjinallik anlamında hem de garanti konusunda.

:( Ben free shipping diye gördüm.
Amazon'a giriş yapmazsan ve ülke olarak Türkiye olarak belirtmezsen seni Amerika'da biri olarak algılar ve kargonun ücretsiz olarak belirtir. Daha önceki mesajımda da belirttim, Amazon.com'da Türkiye'ye ücretsiz kargoyla ürün yollanmıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı