Everest Rampage Orion vs Everest Rampage KB-R81

Nedeni yok dostum.Adama diyorumki şununla şunu karşılaştırın gelip bana başka klavye atıyor onu soruyorum forumda bunu almayın diyorlar ben anlamadım herkes bişeye yönlendiyor neden diye soruyorum daha once hiç o markayı kullanmamış insan gelip yorum atıyor yok rampage kötü yok james donkey adı eşek olan markadanmı alıcaksınız felan boş konuşuyorlar.Neymiş adam tuşu çıkartırken switch kırılmış almayın klavyeyi yazmış saçma sapan şeyler.Şuan araştırdım bunlarda bir sıkıntı gözükmüyor

Tavsiye etmiyorum falan diyenler zaten genelde hayatında 1 veya 2 kere mekanik klavye almış insanlar. Bu ülkedeki üretim yerine vergi ile yürüyen ekonomide anca bunları alabiliyoruz. Orion'un kırmızı switchini bulamadım, yoksa Orion daha güzel görünüyor.

Tavsiye etmiyorum falan diyenler zaten genelde hayatında 1 veya 2 kere mekanik klavye almış insanlar. Bu ülkedeki üretim yerine vergi ile yürüyen ekonomide anca bunları alabiliyoruz. Orion'un kırmızı switchini bulamadım, yoksa Orion daha güzel görünüyor.
Aynen öyle sonunda benı anlayan birisini buldum.Orionun 0.2 ms tepkime hızı var 81 in 1ms daha mantıklı bencede alıyorum o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı