Everest Rampage Storm W5 Kasa İyi mi?

Ramazan BODUR

Hectopat
Yer
Serik/ANTALYA
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521921797
Merhabalar Technopat ailesi.

Vatan'da kasa arayışına çıkmıştım ve bu kasanın çok tavsiye edildiğini gördüm. İlk öncelikle çok şaşırdım çünkü Everest gibi markanın nasıl bu kadar iyi eleştiri aldığına. Eğer imkanınız varsa araştırabilir misiniz? Hava akışı falan nasıldır?

Kasa ise bu:
EVEREST RAMPAGE STORM W5 GAMİNG USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA

Çözüm
Satın alanlar çok beğenmiş zaten görsellerde tank gibi olduğu belli. Ben Glory 01 modelini kullanıyorum gayet memnunum kasamdan kalitesi ve hacmi iyi.

Everest'in 100-150 lira civarı olan kasalarını kullananlar memnun olmayabilir fakat üst düzey kasaları gayet güzel. Bu forumda ön yargı ve marka düşmanlığı var bence kullananları dinle :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana aynı kasanın çok duyulmuş ve forum üyelerinin %85 oranında kullanmayıp fakat önerdiği markanın kasasını atıyorum.

Cooler Master MCY-005P-KWN00-NV Tower Siyah, Yeşil Bilgisayar Kasası MCY-005P-KWN00-NV - Nanokatalog

:D
Bir kasayı sadece LED ve fan kontrolcüden ibaret sanıyorsunuz siz sanırım. Her mesajında bunu farklı kelimelerle atıp duruyorsun. Kullandığın kelimeler değişince, anlam değişmiyor.

Everest fan kontrolcü koyar, malzeme kalitesinden çalar, RGB LED'li fan koyar, fan kalitesinden çalar. Söylediğin bütçede sana istediğin kadar kaliteli kasa atabilirim. Ama bilmem sen beğenir misin? Zira attığım modeller, RGB LED koymayıp, kaliteden ödün vermeyen modeller olur...

Televizyonu monitör olarak kullanan, tek derdi "ışıqlı mışıqlı moruqq" olan adam gitsin başkalarıyla tartışsın.

Ben oyun oynayan birisi değilim ve günümün büyük kısmını ders çalışmak için harcıyorum üniversiteye hazırlanıyorum. TV kullanıyor diye beni küçük görmenize üzüldüm ama istediğin kadar dalga geç. Bilgisayar kullanmamdaki maksat başka bir konu olsaydı emin ol monitör kullanırdım merak etme evde baba gibi yatan bir monitörüm var :) Zamanı geldiğinde kullanırım.

CORSAIR CARBİDE SERİSİ CHAMP/SPEC-04 KIRMIZI/SİYAH MidT ATX KASA

CORSAIR GRAPHITE SERİSİ 270R MidT ATX PENCERELİ KASA

ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Aerocool LS5200 Usb 3.0 Mid Tower Siyah Oyuncu Kasası Fiyatı

Aerocool GT Black Edition 500W, 2x USB 2.0, 12cm Arka Fanlı, Fiyatı

Daha sıralamaya gerek yok. Bi' Everest değil RGB falan yok ama olsun.

Bir kasayı sadece LED ve fan kontrolcüden ibaret sanıyorsunuz siz sanırım. Her mesajında bunu farklı kelimelerle atıp duruyorsun. Kullandığın kelimeler değişince, anlam değişmiyor.

Everest fan kontrolcü koyar, malzeme kalitesinden çalar, RGB LED'li fan koyar, fan kalitesinden çalar. Söylediğin bütçede sana istediğin kadar kaliteli kasa atabilirim. Ama bilmem sen beğenir misin? Zira attığım modeller, RGB LED koymayıp, kaliteden ödün vermeyen modeller olur...

Neyi anlamıyorum biliyor musunuz, kullanıcı yorumları iyiyse markayı iyi yapıyorlar ama bir kaç kötü yorum olunca Cooler Master bile Everest'ten kötü oluyor.

Ama bilmem sen beğenir misin?

Beğenirim hocam sorun değil sadece kendi görüşümü yansıtırken kibirli davrandım.

CORSAIR CARBİDE SERİSİ CHAMP/SPEC-04 KIRMIZI/SİYAH MidT ATX KASA

CORSAIR GRAPHITE SERİSİ 270R MidT ATX PENCERELİ KASA

ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Aerocool LS5200 Usb 3.0 Mid Tower Siyah Oyuncu Kasası Fiyatı

Aerocool GT Black Edition 500W, 2x USB 2.0, 12cm Arka Fanlı, Fiyatı

Daha sıralamaya gerek yok. Bi' Everest değil RGB falan yok ama olsun.

Neyi anlamıyorum biliyor musunuz, kullanıcı yorumları iyiyse markayı iyi yapıyorlar ama bir kaç kötü yorum olunca Cooler Master bile Everest'ten kötü oluyor.

Attığın kasalar güzel kötü değil, tartıştığım için özür dilerim. Sadece kendi fikirlerimi size açıklarken açtım ağzımı yumdum gözümü. Haklısınız hepiniz ben de kendimce haklıyım.

Ben oyun oynayan birisi değilim ve günümün büyük kısmını ders çalışmak için harcıyorum üniversiteye hazırlanıyorum. TV kullanıyor diye beni küçük görmenize üzüldüm ama istediğin kadar dalga geç. Bilgisayar kullanmamdaki maksat başka bir konu olsaydı emin ol monitör kullanırdım merak etme evde baba gibi yatan bir monitörüm var :) Zamanı geldiğinde kullanırım.

Bu konuda hakaret ettiğiniz bütün kullanıcılardan özür dilemenizi bekliyorum.

Televizyon muhabbetini de dalga geçmek için söylemedim.

Şu fason markalardan kurtulamıyoruz.

Everest, Dark, Bloody ilk aklıma gelenler. Uzak durun bu markalardan.
Bloody derken :) A4 Tech'in Türkiye yansımasıyla markayı kötüleme bence :) Distribütörü olacak marka sahiplenmiyor maalesef.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı