Everest rhino 432 kasanın ön kapağı nasıl çıkartılır?

Arkadaşlar bende Everest rhino 432 kasa var ve ben öndeki fani değiştirmek istiyorum. Ama ön kapağı nasıl çıkaracağım bilmiyorum daha doğrusu çıkarılınca geri falan takılıyor mu? Bilen varsa cevaplayabilir mi? Şimdiden teşekkür.

Everest genellikle tırnaklı yapı kullanır kasanızın ön kapağının arkasında (yan kapağı açtığınızda ön kısımda kalır) yuvarlak tırnaklar bulunur 3 sağda 3 solda olmak üzere bu tırnakları içe doğru bastırarak kapağı yavaşça öne doğru çekin önce alt kısımdan başlarsanız daha kolay çıkacaktır.

Anlatması uzun oldu ama çıkarması emin olun çok kolaydır tırnakları gördüğünüz anda nasıl bir sistem olduğunu kolayca çözeceksiniz.

Everest genellikle tırnaklı yapı kullanır kasanızın ön kapağının arkasında (yan kapağı açtığınızda ön kısımda kalır) yuvarlak tırnaklar bulunur 3 sağda 3 solda olmak üzere bu tırnakları içe doğru bastırarak kapağı yavaşça öne doğru çekin önce alt kısımdan başlarsanız daha kolay çıkacaktır.

Anlatması uzun oldu ama çıkarması emin olun çok kolaydır tırnakları gördüğünüz anda nasıl bir sistem olduğunu kolayca çözeceksiniz.
Kral ilk defa yapacağım için pek anlayamadım mumkunse instagram dan bir video gönderirmisin tsk şimdiden ins : yigit_dgrmnc

Geri
Yukarı