Everest sgm X7 alınır mı?

Mikail Yuksel

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir mouse alacağım. 130 TL falan param var, Everest sgmx7 almayı düşünmüştüm ama bir kişi çok kötü bir kişi çok iyi diyor? Yardım eder misiniz? Almalı mıyım? Mouse önerirseniz drag Click özelliği olsun.

Ben bir mouse alacağım. 130 TL falan param var, Everest sgmx7 almayı düşünmüştüm ama bir kişi çok kötü bir kişi çok iyi diyor? Yardım eder misiniz? Almalı mıyım? Mouse önerirseniz drag Click özelliği olsun.
Hayır, asla o fiyata önermiyorum. Ayrıca o mouse'ta drag click falan yok.

Zamanında kullanmış biri olarak önermiyorum, kalitesiz olduğunu her türlü belli ediyor.
Bütçenize 20TL ekleyebilirseniz; elinize ve tutuş şeklinize uyuyorsa Corsair Katar Pro öneririm, kalite ve sensör açısından Everest'ten çok daha iyidir. Ama drag Click açısından nasıl olduğu hakkında bilgim yok.

Hocam Everest alınmaz. Everest SM-790 aldım pişmanım. Tuşları bazen basmıyor. Bazen çift basıyor. Basılı tutunca gidip gidip geliyor.

Zamanında kullanmış biri olarak önermiyorum, kalitesiz olduğunu her türlü belli ediyor.
Bütçenize 20TL ekleyebilirseniz; elinize ve tutuş şeklinize uyuyorsa Corsair Katar Pro öne sensör açısından Everest'ten çok daha iyidir. Ama drag Click açısından nasıl olduğu hakkında bilgim yok.
Teşekkür ederim büyük ihtimalle bunu alacağım <3

Geri
Yukarı