Everest SGM-X7 tutukluk yapıyor

Muhammed Talip

Femtopat
Daha fazla  
Bende bu mouse var. Valorant ve CS oynarken, arkamda adam olunca aniden arkaya döndürüyorum ve tutukluk yapıyor. Çok kez araltırdım bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Bende bu mouse var. Valorant ve CS oynarken, arkamda adam olunca aniden arkaya döndürüyorum ve tutukluk yapıyor. Çok kez araltırdım bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
Sensörü bozulmuş olabilir. Mouse hakkında bilgim yok fakat araştırırsan belki de bu tarz bir kronik bir sorunu olabilir.
Farklı mousepadde denedin mi?

Bu mouse modelini yaklaşık 3.5 yıl kullandım (Tarih zaman çok önemli değil) Belli bir aradan sonra sensörde kayma ve sensörü kontrol edememe sorunuyla karşılaştım. Pek yapılabilecek bir şeyi yok.

Mouselerden fazla anlamam ama şunu demeliyim ki yeni bir mouse alma vakti gelmiş demektir bu bende Rampage kullanıyordum Valorant'ta fareyi hareket ettirirken FPS yapıyormuş gibi bir anda başka bir yere gidiyordu bu durum bayağı canımı sıkmıştı bende Razer Viper Mini aldım ve dedim ki benim kullandığım hiçbir şeymiş çok şey fark ettiriyormuş bu böyleyse diğerleri nasıl çok merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı