EVEREST SGM-X7 vs Inca IMG-365MS 3200DPI 7D

MR.assassin's

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, hafta sonu Annem para verecek ve artık bir oyun faresi alacağım sizce hangisini alayım ilk defa böyle bir şey alacağım hangisini tavsiye edersiniz ? Az önce İnca' yı arkadaşımda kullandım gayet iyi ama X7 de var oda iyi kullanmadım ama sınıf arkadaşlarım x7 al diyor diğer arkadaşımda istediğini al diyor hangisis alsam şaşırdım ? Sizce hangisi nedenleri ile birlikte yazarsanız çok sevinirim. :)
X7;
EVEREST SGM-X7 GAMING MOUSE+ MOUSE PAD - Vatan Bilgisayar
x7.jpg

7D;
http://www.hepsiburada.com/inca-img...610?productId=bd802610&categoryId=52&site=new
7d.jpg

Öncelikle EVEREST'in kafam kadar mause pad ile beraber yolladığı kocaman fare olan X7'Yi yakından tanıyorum.
Tek kelime ile rezalet. Bir RAZER o fiyata yalnızca o büyüklükteki bir mause pad'i satmıyor ise bir sebebi var elbet :)

Anlıyorum, bütçen çok az ve ihtişamlı bir oyuncu faresi almak istiyorsun ancak bu işler böyle olmuyor maalesef.
İnca'yı kullanmadığım için yakından tanımıyorum ancak o da iyi bir halt değildir emin olabilirsin.

Arkadaşın önerdiği G100 belki o kadar da ihtişamlı değil ancak kafan rahat eder, onu al.

Bunların hepsini alacağınıza bunu alın daha iyi. Bana aynı Steelseries Kinzu V2'yi andırdı :). Şimdi farkettim. Notebook mouse'si imiş :D. Yanlış bilgilendirme için özür dilerim. Bütçeyi biraz daha arttırma imkanınız var ise A4 Tech Bloody V2 alabilirsiniz 50 TL küsüre.

60_kin31.jpg

Dostum bu markalardan uzak durmalısın, şuan belki o fare ve klavyeler yüzünden canın yanmadığı için beni anlayamıyorsun ancak durum böyle.
O x7 denilen dev hamam böceği gibi fareyi almaması gerektiğini söylediğim halde ısrarla gidip alan arkadaşlarım oldu.
Şuan gerçekten ama gerçekten aylardır para iadesini bile alamamış arkadaşım var o fare yüzünden.
Ben bu farenin lanetini başka türlü anlatamam sana, almayın şu lanet fareleri.
45 liraya o kadar büyük mause pad ve o kadar büyük ve ışıklı makro tuşları olan bir fare olmaz, olamaz, doğanın kanunlarına aykırıdır.
O fiyata nasıl üretiyorlar acaba diye oturup düşünmeli bir insan. Acaba Razer neden yalnızca iyi bir mause pad için 100TL istiyor diye düşünmeli bir insan.

İkisinden hangisi iyi sorusuna da ikisi de berbat cevabını vermek istiyorum izninle :)
Logitech gibi markaları tercih et ki hem donanımsal hem de yazılımsal olarak için rahat etsin.
Diğer farelerin ne halt olduğunu malzeme kalitesinden bile anlıyorsun ilk saniyeden.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı