Evet Ben Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayırlı olsun kardeşim, mutluluğun daim olsun. Biz yazıyoruz kız ne pas atıyor ne gol atıyor bilmiyorum diyor şansa bak. :D
Bence zorlamanın bir gereği yok. Kendini yıpratırsın. Aşık olmadım daha önce, nasıl bir şey pek bilmiyorum ancak bana bir süre sonra unutulabilir gibi geliyor. Tabii çok yüksek boyutta olmadığı sürece.

Kızın bundan haberi var mı peki ? Seni arkadaş olarak görüyorum derse ne yapacaksın? 15 sene bekleyipte birden aşık olmakta bana pek mantıklı gelmiyo. Bence sadece libidon tavan yapmış haftada 3' e çıkar yatıştırır seni :)

Kardeşim, benim geleceğim diyorsan uğraş, bekleme. Bir sonuç elde al iyi ve ya kötü. Beklemekten iyidir. Kimsenin garantisi yok.
Yok reis ben gencim o işler için. Yazayım bi n'oluyo dedim bir şey olmuyormuş.
Kızın bundan haberi var mı peki ? Seni arkadaş olarak görüyorum derse ne yapacaksın? 15 sene bekleyipte birden aşık olmakta bana pek mantıklı gelmiyo. Bence sadece libidon tavan yapmış haftada 3' e çıkar yatıştırır seni :)
Yalnız sevgililer ama sen bilirsin. Bu şey değil mi ''u cant survive'' tayfa

Tebrik ederim, mutluluğunuz daim olsun. Eros'u biz de bekliyoruz ama kendisi biraz kötü nişancı. Çevremdeki herkesi vurdu, bir beni vuramadı. Yay da mı sorun var ne?!

Tebrik ederim, mutluluğunuz daim olsun. Eros'u biz de bekliyoruz ama kendisi biraz kötü nişancı. Çevremdeki herkesi vurdu, bir beni vuramadı. Yay da mı sorun var ne?!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aklıma direkt bu geldi. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aklıma direkt bu geldi. :D
Bize Kar98 ile sıksa yeridir. Yoksa vuramayıp gidecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı