EVGA 3080 Ti XC3 kart nasıldır?

WolfangGrimmer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Çok uygun bir fiyata bahsetmiş olduğum ekran kartını aldım. Kartı deneyen, bilen aşina olan var mı?
Kart iyi mi, kullanılır mı? Ona göre ya 4K monitör alıp kullanacağım ya da satıp 3060 Ti ile devam edeceğim.
Elimde 650W PSU var, 750 +80 Bronze PSU yeterli olacak mıdır? İşlemcim 5600X.
Teşekkürler.

Soğutması çok iyi değil ama bakımı yapılmışsa ortalama 70 derecede gezecektir. OC potansiyeli çok yok zaten gerek de olduğunu düşünmüyorum. Bu kartlara undervolt yapmak bence daha mantıklı. Onun dışında 3080Ti'ın performansı iyi zaten, hala istediğiniz oyunu istediğiniz ayarlarda oynatacak bir kart.

Soğutması çok iyi değil ama bakımı yapılmışsa ortalama 70 derecede gezecektir. OC potansiyeli çok yok zaten gerek de olduğunu düşünmüyorum. Bu kartlara undervolt yapmak bence daha mantıklı. Onun dışında 3080Ti'ın performansı iyi zaten, hala istediğiniz oyunu istediğiniz ayarlarda oynatacak bir kart.
Testlerde max. 77 derece gördüm.
5600X işlemci. Corsair CX650F psu yeterli olur mu. Ne önerirsiniz.

Testlerde max. 77 derece gördüm.
5600X işlemci. Corsair CX650F psu yeterli olur mu. Ne önerirsiniz.
Güç kaynağı tekniken sizin sisteminiz için yeterli olabilir de çok da kaliteli bir güç kaynağı değil. O yüzden biraz daha iyi bir güç kaynağına geçmeniz daha iyi olur.
5600x ile 1440p veya 4k'da problemsiz kullanabilirsiniz. Bende de 5600x/32GB RAM/ 3090 XC3 Ultra Hybrid var. 1440p'de ultra ayarlarda yüksek FPS alarak kullanıyorum.

Güç kaynağı tekniken sizin sisteminiz için yeterli olabilir de çok da kaliteli bir güç kaynağı değil. O yüzden biraz daha iyi bir güç kaynağına geçmeniz daha iyi olur.
5600x ile 1440p veya 4k'da problemsiz kullanabilirsiniz. Bende de 5600x/32GB RAM/ 3090 XC3 Ultra Hybrid var. 1440p'de ultra ayarlarda yüksek FPS alarak kullanıyorum.
Sizin psu nuz nedir acaba?
Psu önerir misiniz ?

Geri
Yukarı