EVGA 750 GA PSU fanından gelen ses normal mi?

• Konuyu başlatan ION
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 311

ION

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Arkadaşlar İtopya'dan EVGA 750 GA model PSU aldım ancak 4 gündür sesi çok rahatsız ediyor. Hem tiz bir ses çıkıyor hem de rulman sesi geliyor. Özellikle yük altında ses daha çok artıyor. Ben de söktüm iadeye göndermek istiyorum sizce kabul ederler mi? Bir önceki güç kaynağım 600W Cooler Master 80+. Onu taktım şimdi ama RTX 3070 takılı umarım sorun olmaz.
Videosunu ekledim;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

EVGA'nın destek kapsamı geniş, coil whine da dahil her şey değişim kapsamında sayılıyor. İade almama lüksleri yok, kutulama aşamasını videoya alıp sağlam bir şekilde gönderin. 3070 için 650W öneriliyor fakat çok fazla enerji tüketen RGB'li parçanız yoksa 600W'de de sorun çıkmayacaktır. Onu da aşağıdaki linkten hesaplarsınız.

Arkadaşlar İtopya'dan EVGA 750 ga model PSU aldım ancak 4 gündür sesi çok rahatsız ediyor. Hem tiz bir ses çıkıyor hem de rulman sesi geliyor. Özellikle yük altında ses daha çok artıyor. Ben de söktüm iadeye göndermek istiyorum sizce kabul ederler mi? Bir önceki güç kaynağım 600W Cooler Master 80+. Onu taktım şimdi ama RTX 3070 takılı umarım sorun olmaz.
Videosunu ekledim;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses cwye benziyor cw zarar vermez sadece sestir ama bu ses beni de rahatsız etti şahsen iade veya değişim yapmak gibi fırsatınız varsa durmayın derim İtopya'nın destek kapsamı nasıl bilmem.

Ürün bana nasıl geldiyse kutuladım. Yarın arayıp iade talebi oluşturacağım. Umarım sorun çıkarmazlar. Çünkü ürün değişim yapamazlar stokta kalmamış. 14 gün içinde iade hakkımız var diye biliyorum ?

Ürün bana nasıl geldiyse kutuladım. Yarın arayıp iade talebi oluşturacağım. Umarım sorun çıkarmazlar. Çünkü ürün değişim yapamazlar stokta kalmamış. 14 gün içinde iade hakkımız var diye biliyorum?

Cayma hakkı kalktı artık servise verebilirsiniz.

Cayma hakkı kalktı artık servise verebilirsiniz.
İtopyaya versem iade almaz mı yani ? Amazon her türlü alıyor iadeleri

Arkadaşlar bu 14 günlük cayma hakkının kaldırılması 1 ekimde mi başlıyor ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı