Çözüldü PSU fanından ses gelıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Niizy

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. PSU fanımdan ses gelmeye başladı. Vurunca bazen geçiyor, kasayı yan çevirdiğimde de düzeliyor. Artık bu ses çok sinir bozucu olmaya başladı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Servis şart mı? (garanti devam ediyor)

Her ne sebeple olursa olsun müdahale edilmemiş bir fanın garanti süresi içerisinde balans arızası vermesi üretim hatasıdır. Bu noktada sizin müdahale etmenizi gerektirecek bir durum olmayıp garanti kapsamında onarım yapılması gerekir.
Balans kayması orta veya alt seviye fanlarda genellikle görülen bir sorundur geçici olarak yağlanabilir veya mil törpülenmesi yapılabilir fakat bunlar sadece geçici çözümler olup en köklü çözüm fan değiştirmektir.

Balans kayması orta veya alt seviye fanlarda genellikle görülen bir sorundur geçici olarak yağlanabilir veya mil törpülenmesi yapılabilir fakat bunlar sadece geçici çözümler olup en köklü çözüm fan değiştirmektir.
Servis şart mı? (Garanti devam ediyor)

Servis şart mı? (garanti devam ediyor)

Her ne sebeple olursa olsun müdahale edilmemiş bir fanın garanti süresi içerisinde balans arızası vermesi üretim hatasıdır. Bu noktada sizin müdahale etmenizi gerektirecek bir durum olmayıp garanti kapsamında onarım yapılması gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı