Evga ekran kartı kullanan varmı?

Benim 780'imde olduğu gibi, Asus'un OC ile gelen ekran kartılarına GPUTweak'den oyuncu profili yaptığınızda zaten harika performans elde ediyorsunuz. EVGA bu kadar abartılmamalı bence.

Cevapsız sorular, yanlış anladınız. Karşılaştırma falan yok. Sadece SC ile Amp!'nin benzerliğini söyledim. Asus ve MSI ile karşılaştırdım.

Dark Knight, açıkçası ben de onu pek sevmiyorum. Kendi OC'mi kendim yaparım arkadaş. :D Ancak soğutma açısından fabrika çıkışlı overclocklu ekran kartları daha avantajlı oluyor.
Bu ekran kartlarının kimi modelleri var ki adamlar bunları suyun içerisine koyup çalıştırdı, kimisi de buzdalabının dondurucusuna koydular kart yine çalıştı. Dilediğin soğutma işkencesini uygula bunu da zaten Tİ modelinde yaptılar herifler.

Aynen Türkiye'de yok, yurt dışından hediye diye soktuk zorla.

Ertuğrul Çelik, anakartı yurt dışından mı edindiniz?
Aynen öyle oldu, oyun turnuvasında sıralamaya girdik. Ordan hediye diye sokturduk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Linki burda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evga kaliteli ürünler üreten markadır. Türkiyede yetkilisi olmadığı yazıyor kendi sitesinde.
EVGA - Where To Buy
Eğer sorun çıkarsa Vatan computer'dan gönderebilirsiniz. Evga ekran kartları gelmiş sadece diğer ürünleride yakında gelir.

Evga, Nvidia ile en büyük ortaklık kuran şirketlerden biri. En kaliteli Nvidia malzemesi Evga'dan çıkar. En çok OC olanağı yine Evga'dadır. O bahsettiğiniz Evga modelleri OC'lu geldiği gibi üzerine bayağı bir OC yine yapılabilir. Evga kartları kesinlikle uzman OC yapanlar için vazgeçilmezdir. Yani o Amp! gibi değil bahsettiğiniz kart. Daha da OC yapabiliyorsun üzerine.

Kalite olarak Asus'un da önündedir. Amerika'da en iyi bakım-onarım servisleri yine Evga'nındır. Kısacası Evga>Asus>Msi>Gigabyte... diye gider kalite oranı benim gözümde. Türkiye'ye yetkilisi gelir ve fiyatları diğer markalara yaklaşırsa burada da açık ara birinci olur.

Son düzenleme:
taylanxtavsan, aynı şeyi söyledim zaten. Sadece bağdaştırdım ben. :D Ancak o paraya da alınır mı muamma. Evga ile OC yapmak sadece ego meselesi bugün. OC potansiyeli yüksek olabilir çok normal. Kalitesi de en üstte olabilir. En iyisi Evga da olabilir ama fiyatlar düşmeden önce değil.

Evga gpu'nun kaymak tabakasının da kaymak tabakasını seçer. Kolay kolay ısınmaz, o.c'u çok iyidir. Ama aradaki fiyatı vermeye bence değmez. Her ne kadar kaliteli olursa olsun çok bir fark hissedeceğinize inanmıyorum. Asus Gtx 770 sahibi birisi oyunlarda kasam yaşıyorsa ve ekrankartı yetersiz kalıyorsa Evga Gtx 770 ile de aynı sorunu yaşarsın sonuçta.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı