EVGA FTW3 RTX 3080 Ti alınır mı?

555453

Centipat
Arkadaşlar fiyatını boş verin. Sizce EVGA FTW3 RTX 3080 Ti ekran kartı alınır mı? Soğutma olarak güzel mi? Mesela diğer markalarla kıyasla ASUS ROG mu yoksa TUF serisine mi yakın?

Asus TUF serisinden kesinlikle üstün. Asus TUF, güç olarak orta segmentte yer alır ve Asus ROG, Suprim X, Gigabyte AORUS, Gaming OC, Vision, Palit GameRock OC gibi kartlardan daha düşük güç potansiyeline sahiptir. TUF Gaming'in muadili MSI tarafında Gaming X Trio'dur. Daha üzeri değil.

EVGA FTW3, Asus ROG Strix ile aynı segmenttedir ve çok iyidir.

Ftw3'ün soğutma bloğu bayağı büyük ama çok Oc yapıyolar bu tarz üst seviye kartlara.Ondan dolayı çok serin çalışmayabiliyor.
Asus Tuf'un soğutma bloğu daha küçük olmasına rağmen daha serin bile çalışabilir FTW3 den.

Son düzenleme:
Arkadaşlar fiyatını boş verin. Sizce EVGA FTW3 RTX 3080 Ti ekran kartı alınır mı? Soğutma olarak güzel mi? Mesela diğer markalarla kıyasla ASUS ROG mu yoksa TUF serisine mi yakın?

Fiyatı boş verin dediniz ama aklıma bir şey takıldı. Neden diğer 3080 Ti modellerine göre ucuz? ROG'dan iyi demişsiniz. ROG 38 bin bu 30.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru bu mu sizce? Konudan alakasız cevap yazmaya gerek yok konu sahibin ne işle meşgul olduğunu bilmeden, üstüne fiyatı da umurunda değil 3060 öneriyorsunuz, yorum yapmak için yapmayın. Çözüme odaklı olun.

3070 Ti SuprimX, ASUS TUF OC, EVGA FTW3
3080 TUF OC, EVGA FTW3, Gaming OC
3080 Ti TUF OC, EVGA FTW3, Gaming OC.
Bu kartları ve aklıma gelmeyen bir sürü kart kullandım 30 serisi çıktığından beri. Şu an EVGA FTW3 Ultra 3080 Ti kullanıyorum. Aralarında en serin çalışan kart Gaming OC. En kaliteli ise EVGA. EVGA almanı tavsiye ederim.

2K veya 4K'da RDR2 aç bakalım oynatıyor mu? Hatta 4K'yı geçtim 1080p her şeyi Full'e bakalım, 20FPS'nin üstünü görebiliyor musun?

Tm 3090 Ti'le Cyberpunk 8K Ultra RTX Ultra Graphics Ultra aç yine geçmez 20'yi F/P önerdim mantıksız dedim ve farkı bir kart önerdim isterse 3080 alsın sadece öneri.

Geri
Yukarı