EVGA GeForce RTX2070 Super nasıldır?

ByFilintaa

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam olsun.

EVGA hakkındaki düşünceleriniz nedir? Gerçekten alınabilecek bir ekran kartı mı yoksa para vermeye bile değmeyecek bir sistem mi?
TeoriV2-106300_large.jpg

Evga kaliteli markadır, ancak fiyatı ülkemizde gereksiz pahalı. En uygunu şu anda 5.200 TL civarı diye biliyorum, o bütçeye diğer firmaların üst seviye kartlarını alabiliyorsunuz.
Yani ben olsam bu modellere bakardım.

EVGA kaliteli markadır, ancak fiyatı ülkemizde gereksiz pahalı. En uygunu şu anda 5.200 TL civarı diye biliyorum, o bütçeye diğer firmaların üst seviye kartlarını alabiliyorsunuz.
Yani ben olsam bu modellere bakardım.

Evet bu modeller güzel ama GPU değerlerini düşük gördüm.
EVGA Türkiye'de çok bilinmese de yurt dışında çok popüler bir firma.
Alınır, hatta tavsiye ederim.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Güç kaynağını kullanıyorum. Kaliteli ürünler üretiyorlar.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

GPU değerleri derken? Aradaki saat hızlarının pek bir anlamı yok, 1 FPS bile zor etkisi olur. Önemli olan soğutmasıdır ki attığım kartlar Evga'dan daha iyi soğutmaya sahip olabilir, test etmediğim için net cevap veremem.

GPU değerleri derken? Aradaki saat hızlarının pek bir anlamı yok, 1 FPS bile zor etkisi olur. Önemli olan soğutmasıdır ki attığım kartlar EVGA'dan daha iyi soğutmaya sahip olabilir, test etmediğim için net cevap veremem.

Elbette test edilmesi önemli sağ olsun Technopat ekibi bu konuda çok başarılı ve yardım sever.
EVGA NVIDIA'nın başı zaten.

Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı