Evga GTX 750 ti vs MSI GTX 750ti?

Evga ile hız aşırtma imkanı daha fazla bana sorarsanız değmez.. MSI GTX 750 Ti alın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
r7 360 çıkalı 20 gün oldu ama hala stoklarda yok, Gtx 950'de öyle olacaktır. Bende 450 550 fiyat aralığında ekran kartı alacam , benim tercihim evga gtx 750ti o.c'suz 1189 mhz çekirdek hızına sahip.
@olcay.yay123 sorunlu çıkıyor derken gpu'nun ısı borularına temasını diyorsan, FTW de öyle bi problem yok.
@DarknessLord GTX950 nin aynı fiyat olacağını sanmıyorum çünkü Evga Gtx960 4g olan ürün yurtdışında 200 dolar iken ülkemizde 308 dolar, dolar kuruda tavanda zaten üstünede ötv koyacaklar, kısaca ithal ürün almayın diyorlar bize nekadar ucuza kaparsak okadar iyidir.

Son düzenleme:
@Zeus1992 Bende kendime pc topluyorum ve ben MSI GTX 750 Ti Alacağım.Bence sen de şimdilik 750 Ti Alıp ( ki bu seni en az 1 sene daha idare eder ) ilerleyen zamanlarda ekran kartını değiştirebilirsin.

EVGA güzel bir marka ancak OC için vs. idealdir. LoL, CS:GO, Dota 2 gibi oyunlar için fazla para vermenize hiç ama hiç gerek yok. Ucuzundan kapatın ve oyunlarınızı gayet rahat +100-150-200 FPS en yüksek grafiklerde oynayın.

Vallahi hocam ben gtx960 alacaktım, malesef borç ödemekten 750 ti ye kadar düştüm, bu kartı alırsam 2 3 sene gider bana. Onun için almışken en iyisi olsun dedim, 1080p monitör var lol'de full ayar gölgeler dahil 150 fps'nin altına düşmesin yeter bana. MSi bunu sağlıyorsa eğer varsa kullanan paylaşsın.

İkisi de aynı GPU'yu kullanıyor. Markalar ekstra özellikler sunarlar, aynı GPU'da farklı markalar arasında devasa performans farkları olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı