Evga GTX 970 SSC Acx 2.0+ vs MSI GTX 970?

Açıkçası hemen hemen aynı performansı alırsınız hepsinden. Hoşunuza hangisi gidiyorsa onu alın derim. Sisteminizi sevmeniz önemli.
Bidaha uzun bir sure alamayacagim icin beni uzun sure goturebilecek modeli bulmaya calisiyorum. Tabi butceyide asmamaya calisiyorum.

Baska goruslerini belirtmek isteyen olursa sevinirim.

Ben alıcak olsam MSI alırım ancak kişiden kişiye değişir Sosyal'de binlerce konu var. Kolay kolay biri diğerini geçemiyor ama dediğim gibi tasarımı falan hoş MSI almanı tavsiye ederim.

Ben alıcak olsam MSI alırım ancak kişiden kişiye değişir Sosyal'de binlerce konu var. Kolay kolay biri diğerini geçemiyor ama dediğim gibi tasarımı falan hoş MSI almanı tavsiye ederim.
Evga alabilirim . Cunku 0' dan bir sistem topluyorum o 50 60 lirayi monitore ekliyecegim nereden kisacagımı sasirdim.

Evga alabilirim . Cunku 0' dan bir sistem topluyorum o 50 60 lirayi monitore ekliyecegim nereden kisacagımı sasirdim.
Bütçede sıkıntınız olduğunu bilseydim, hiç düşünmeden söylerdim o_O
Valla dediğim gibi hiçbir türlü hiçbiri üzmez ben MSI derken tasarımından dolayı dedim. Bu elbetteki kişiden kişiye değişebilir. Ama Egehan'ın da belirttiği gibi EVGA alın. SC versiyonu olsaydı almayın diyecektim bazı arkadaşlar aşırı sesli olduğunu söylemişlerdi. Alacağınız model SSC olduğundan sıkıntı yok. Zaten EVGA yurt dışında çok satılan bir marka ama Türkiye'de ne kadar iyiler bilemiyorum. Neyse çok uzattık şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı