Satılık Evga GTX TITAN X Superclocked GDDR5 12GB 384Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

system3264

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Bilişim - Laptop Servisi
Ekran kartı Vatan Bilgisayardan alınmış, Kısa bir süreliğine denenmek ve sadece test için sisteme takılmıştır. Fazla Oyun oynanmamış, kullanılmamış sıfır orijinal şekilde kutusunda durmaktadır.

Satış Fiyatım: 2.750,00TL.

Fatura tarihi: 10.11.2015'tir halen garantisi devam etmektedir. Garanti Süresi 3yıl olduğu için halen 2 yıldan fazla garantisi mevcuttur. Fatura Fiyatı: 4.939,00 TL'dir.

Edirne içi dükkan ortamında elden montajı yapılır test edilebilir.

MarkaEvga
[TBODY] [/TBODY]
Teknik Özellikler
Çekirdek Hızı1127Mhz
[TBODY] [/TBODY]
Ram Özellikleri
RAM Kapasitesi12 GB
Bellek Hızı7010MHz
[TBODY] [/TBODY]
Ekran kartı
Ekran Kartı MarkasıNVIDIABilgi
[TBODY] [/TBODY]
Grafik Kart
Ekran Kartı ChipsetiGTX TITAN X
[TBODY] [/TBODY]
Bellek
Bellek TipiGDDR5Bilgi
Bellek Arayüzü384 Bit
[TBODY] [/TBODY]
VGA Slot
PCI Express 3.0Var
[TBODY] [/TBODY]
Bağlantı Özellikleri
DVIVar
HDMIVar
3x DisplayPort 1.2Var
[TBODY] [/TBODY]
Diğer
Güç Tüketimi600 W
[TBODY] [/TBODY]
Sensör
Çözünürlük4096 x 2160
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]

Dosya Ekleri

• IMG_20161029_165930.jpg
    IMG_20161029_165930.jpg
    256,3 KB · Görüntüleme: 153
  • IMG_20161029_170011.jpg
    IMG_20161029_170011.jpg
    183,2 KB · Görüntüleme: 151
  • IMG_20161029_170100.jpg
    IMG_20161029_170100.jpg
    233 KB · Görüntüleme: 263
  • IMG_20161029_170117.jpg
    IMG_20161029_170117.jpg
    277,4 KB · Görüntüleme: 235
  • IMG_20161029_170128.jpg
    IMG_20161029_170128.jpg
    266,1 KB · Görüntüleme: 218
  • IMG_20161029_165406.jpg
    IMG_20161029_165406.jpg
    168,7 KB · Görüntüleme: 223
Son düzenleme:
Bir karta o kadar para verdiniz ve kullanmadınız. İlginç. Diğer ilanınız da aynı olunca insanın içine kurt düşüyor. Alacak kişiler açısından düşünmenizi tavsiye ederim. Almak istese bile insan bu durumda emin olun almaz. İyi satışlar.

Kartlari ben para veripte almadim. Kartlar bir musterimindi oda aliyor deniyor degistiyor. Simdi kullandigi da gtx 1080 onu da satacak keyfine karışamayız, yani hobisi. Zoztac 980 ti vardi dun satildi. Ne yazdiysak o. Art niyet aramaya gerek yok. Hepsi faturali. Sahibi tek kisi. Hobi isi bu almak isteyen ister dusurek alir isterse dusunmeden alir. Firmamız belli. ürünleri isterseniz sitemizden de bakabilirsiniz.
Edirne Ömür Bilgisayar - Laptop Servisi 0284 2132727

Son düzenleme:
Kartlari ben para veripte almadim. Kartlar bir musterimindi oda aliyor deniyor degistiyor. Simdi kullandigi da gtx 1080 onu da satacak keyfine karışamayız, yani hobisi. Zoztac 980 ti vardi dun satildi. Ne yazdiysak o. Art niyet aramaya gerek yok. Hepsi faturali. Sahibi tek kisi. Hobi isi bu almak isteyen ister dusurek alir isterse dusunmeden alir. Firmamız belli. ürünleri isterseniz sitemizden de bakabilirsiniz.
İlk ilan mesajıni değiştirmişsiniz. Denendi ve kutusuna koyuldu kullanılmadı yazıyordu. Şimdi ise bir süre denendi ve benzeri yazmışsınız. Neyse alacak düşünsün ama size tavsiyem doğru bilgilendirme yapın. Kullanılmadı deyip ilan açtıktan sonra değiştirmeyin.

Söylenen aynı manaya gelmiyor mu zaten? Kartlar bir kişi tarafından sadece test edildi ve değiştirildi. Bizim sitedeki açıklamalar aynen ilk yazdığım gibi duruyor. Burada değiştirme sebebim sizin gibi yanlış anlayanları biraz olsun aydınlatabilmek. Tecnopat veya bir çok donanım sitesi de kartlar alıp deneyip, test edip belki de sonra satıyorlar. Bunda kimse art niyet aramıyor, Size tavsiyem biraz daha iyimser olun. İnsanlara güvenin bu şüpheci tavırlarınızla mutsuz olursunuz.

Söylenen aynı manaya gelmiyor mu zaten? Kartlar bir kişi tarafından sadece test edildi ve değiştirildi. Bizim sitedeki açıklamalar aynen ilk yazdığım gibi duruyor. Burada değiştirme sebebim sizin gibi yanlış anlayanları biraz olsun aydınlatabilmek. Tecnopat veya bir çok donanım sitesi de kartlar alıp deneyip, test edip belki de sonra satıyorlar. Bunda kimse art niyet aramıyor, Size tavsiyem biraz daha iyimser olun. İnsanlara güvenin bu şüpheci tavırlarınızla mutsuz olursunuz.
Aynı mı komik olmayın Allah aşkına. Sisteme takıp çalıştığına bakma ayrı şey, bir süre kullanıp fazla kullanılmadi demek ayrı.
Aynı şey ise neden benim mesajımdan sonra ilk mesajı değiştiriyorsunuz? Bıraksaydınız o zaman ilk haliyle kalsaydı. Başka arkadaşlarında durumu nasıl anladığını hep birlikte görseydik.
Titan X alın kısa süre kullanıp kutusuna kaldırın ve eski teknoloji olsun sonra da satmaya kalkın. Tamamen mantık dışı. Her neyse sizin gibi bakkallar çok az bu Sosyal'de.
Unutmadan Technopat asla ve asla ürün satmaz. Başka platformlar ile burayı karıştırmayın ya da gidin oralarda bakkalık yapın.

Anladım dostum. Burası çoluk çocuk mekanı olmuş. Sırf bu yüzden uzak durmuştum bu siteden ama. Belki forumdaki arkadaşlara iyilik olur diye kartları koydum. Bizim firmamız belli google da kısa bir araştırma yapın. Hangi bakkal dükkanı olduğumuz belli olur. Bence de seni terfi falan ettirsinler bu forumda güzel laf propaganda yapıyorsun. Bunu dikkate alsın adminler. Gönlün olacaksa kaldırayım ilanı yetişkin donanımcılar sitesinde paylaşayım. Yada istersen göndereyim kartı sana test edersin. Onay verirsen satarız olur mu ekrem kardeşim..

Anladım dostum. Burası çoluk çocuk mekanı olmuş. Sırf bu yüzden uzak durmuştum bu siteden ama. Belki forumdaki arkadaşlara iyilik olur diye kartları koydum. Bizim firmamız belli google da kısa bir araştırma yapın. Hangi bakkal dükkanı olduğumuz belli olur. Bence de seni terfi falan ettirsinler bu forumda güzel laf propaganda yapıyorsun. Bunu dikkate alsın adminler. Gönlün olacaksa kaldırayım ilanı yetişkin donanımcılar sitesinde paylaşayım. Yada istersen göndereyim kartı sana test edersin. Onay verirsen satarız olur mu ekrem kardeşim..
Sana çok şey derdim de...
Kardeşim diyorsun 33 yaşındasın.
Memnun değilsen seni tutan yok.
Firmanız belli ise ona göre dürüstçe ilan verirsiniz. Verdiğiniz ilanın ilk haliyle devam eder altına açıklama yaparsınız. Mantıklı bir eleştiri alınca yok şöyle yok böyle diye laf ebeliği yapmazsınız.
Terfi ya da başka bir derdim yok sade ve sadece bir Sosyal kullanıcısıyım ve buradaki insanların kandırılmasına karşıyım hepsi bu.
İlan sizin ister kaldırin ister dursun beni ilgilendiren kısmı yalan söyleyip sonradan değiştirmenizdi.
En azından mesajlarım sonrasında dürüst olup kartlar hakkında en başta yapmadığınız açıklamayı yapmış oldunuz.
Titan X düşünsem alabilirim ya da alamam ama bu da sizi ilgilendirmez.
Son olarak da umarım anlamışsındır bakkal abi(!).
Yaşımda 32.
Siz bu kafayla satarsınız...

Bana en başından beri zaten yalancı muamelesi yapıyorsun. direkt süphelendim, içime kurt düştü, alacak kişi iyi düşünsün falan diyorsun. Biz dolandırıcı mıyız? İlan açıklaması ilk haliyle sitede var. Tıklarsın linki görürsün. Sana fazla vakit ayırmak istemiyorum Ekrem kardeşim ( derken iyi manada arkadaşım kardeşim der gibi) Bakkalda yapacak çok işim var. Yeni bir koli bisküvi falan geldi onları rafa dizicem. Saygılar ... Sana forumda eğlenceler diliyorum..

Ekran kartı istediğim fiyata satılmıştır arkadaşlar. İlgilenenlere teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı