EVGA GTX titan Z GDDR5 12 GB 768bit Nasıldır?

Vallahi kararsızdım. Hala kararsızım forum da ikiye bölünmüş durumda ama yine de alma taraftarıyım böyle bir krizde fiyatların böyle başını alıp gittiği bir piyasada bence bu fiyata alınabilir en kötü satarken çok güzel karla satılır diye düşünüyorum.

Vallahi kararsızdım. Hala kararsızım forum da ikiye bölünmüş durumda ama yine de alma taraftarıyım böyle bir krizde fiyatların böyle başını alıp gittiği bir piyasada bence bu fiyata alınabilir en kötü satarken çok güzel karla satılır diye düşünüyorum.

Biraz araştırdım, harcadığı güç cidden fazla. O fiyatlara GTX 970 vs bulunabilir diye düşünüyorum. Onlara bakın.

Neredeyse 8. yılını devirecek kartın önerilmesi komik, tek diyeceğim bu kartı alma. Kriz sonu da mümkün değil kar falan edemezsin, elinde kalır kart.

Geri
Yukarı