EVGA GTX1080 Ti alınır mı?

Sizce almalı mıyım ?

• Al.

Oy: 8 25,0%
  • Alma.

Oy: 4 12,5%
  • Gerektiği kadar araştırma yaptıysan eminsen al.

Oy: 21 65,6%

• Oy verenlerin toplamı
    32
O kartların 1. eli yok artık sizin gördükleriniz sitelerde stoğu olmayan ve ürün olarak siteden kaldırılmamış ürünler. O yüzden o fiyatları baz almak yanlış. Piyasada 1080 Ti 2. elleri 3000-3500 TL arasında değişiyor. Evet kart güçlü 2080 Super ile mukayese etmek gerekiyor ama yine de 3000TL artık o kartlar için fazla bir bedel olmaya başladı.
Valla mining falan yapılmamış mı diye kontrol et. Yapılmamışsa bu fırsatı kaçırma.

Merhaba Fiyat nedir ? garantisi devam ediyor mu ? uygun fiyat ve üründe temiz ise neden olmasın
Fiyat 3.700 bandında garantisi devam ediyor fakat 4 ayı var alacağım kişi karta çok güveniyor zaten soru sorarak satıcıyı baya yordum ve o da artık sana kötü kart tavsiye etmem kardeşim dedi herhangi bir sorunda arayıp konuşuruz dedi.
Hangi grafik ayarlarında oynayacaksın?
Hangi grafik ayarlarında oynayacaksın?
1080p ve ya 2K düşünüyorum 4K için biraz zaman var fakat kartı çok yormak istemiyorum o yüzden. Ama genede bazı zamanlarda da 4K oynamayı düşünüyorum.
Sizin ekran kartından amacınız nedir ? Yani eğer 144 Hz monitörünüz varsa ve monitörünüzün özelliğinden yararlanmak için oyunlarda +144 FPS almak için alınabilir. 1080P canavarıdır. Kaç TL'ye alacaksınız ? Garanti durumu nedir ? Ne kadar kullanılmış ?
Amacım oyun oynamak edit, render VS yapmak için. Ürünün fiyatı 3700 bandında falan 4 aylık bir garantisi bulunmakta. Satıcının dediğine göre 8-10 ay arasında kullanmış.

Son düzenleme:
Fiyatı makül , birde gittigidiyor ve n11 gibi sitelerde artık ikinci el satıyor oralara baktınız mı en azından 3 gün boyunca deneme ihtimaliniz oluyor para sitenin havuzunda duruyor herhangi sorunda iade edebilirsiniz.

Garanti durumu en önemli konu. 5-6 ay bile olsa kârdır, kısa süre içinde elinizde patlarsa hemen gönderirsiniz.
Ekran kartını stres testine sokun.
Oyunlarda ısısına bakın ve diğer kartlarla karşılaştırın.
Fps'e de bakarak diğer kartlarla karşılaştırın.
(Diğer kartlar=Aynı model başka GTX 1080 ti'ler.)
Mining ise sakın almayın.
Garantisini internetten sorgulatın.
Çok pahalıysa almayın, ya da pazarlık yapın.
İşin içinde bir bit yeniği hissederseniz temkinli olun.
Şehirdışından gelecekse KESİNLİKLE ama KESİNLİKLE "Get" açtırın. Sakın İbanına para yollayıp kartın gelmesini beklemeyin.
Mümkünse gidip gözünüzle görün, bakın hatta sisteminizi götürüp takıp test edin.

Bunların hepsini yaparsanız riski en aza indirmiş olursunuz.
Şehiriçinden gelecek fakat İstanbuldan ben ise konyadayım İstanbulda ki bir arkadaşım satıcı ile görüşecek kartı deneyecek kendi sistemi üzerinde arkadaşım daha sonra evet der ise ben alacağım. Mining konusunda ise şöyle diyim satıcının dediği üzere kartı çok fazla performanslı kullanmadan 4-5 ay mining yapmış ve çok profesyonelce de değil bu mining cevabını bekliyorum. Ayrıca yukarıdaki testleri dediğin için teşekkür ediyorum.
Fiyatı makül , birde gittigidiyor ve n11 gibi sitelerde artık ikinci el satıyor oralara baktınız mı en azından 3 gün boyunca deneme ihtimaliniz oluyor para sitenin havuzunda duruyor herhangi sorunda iade edebilirsiniz.
Satıcı ile konuşmamda herhangi bir sorunda arayıp çözümünde bana yardımda bulunacağını dedi. Fakat tavsiyen içinde oralara da bakacağım teşekkürler.

Fiyat 3.700 bandında garantisi devam ediyor fakat 4 ayı var alacağım kişi karta çok güveniyor zaten soru sorarak satıcıyı bayağı yordum ve o da artık sana kötü kart tavsiye etmem kardeşim dedi herhangi bir sorunda arayıp konuşuruz dedi.

1080P veya 2K düşünüyorum 4K için biraz zaman var fakat kartı çok yormak istemiyorum o yüzden. Ama genede bazı zamanlarda da 4K oynamayı düşünüyorum.

Amacım oyun oynamak edit, render vs yapmak için. Ürünün fiyatı 3700 bandında falan 4 aylık bir garantisi bulunmakta. Satıcının dediğine göre 8-10 ay arasında kullanmış.

3700 TL için o kartlar alınmaz bence. Ayrıca render için RTX kendi çekirdeklerini de kullanabilirsiniz. Benim kuzenim sırf modelleme renderi için RTX ekran kartını kullanıyor onun RTX çekirdeklerini onu da dikkate alabilirsiniz.

Valla mining falan yapılmamış mı diye kontrol et. Yapılmamışsa bu fırsatı kaçırma.
Mining üzerine kullanılmış fakat çok profesyonelce ve kartı çok fazla yormadan 4-5 ay olarak kullanılmış ki Satıcı da kartına çok çok fazla güveniyor herhangi bir sorunla karşılaşmayacağıma dair.
3700 TL için o kartlar alınmaz bence. Ayrıca render için RTX kendi çekirdeklerini de kullanabilirsiniz. Benim kuzenim sırf modelleme renderi için RTX ekran kartını kullanıyor onun RTX çekirdeklerini onu da dikkate alabilirsiniz.
Anladım RTX ekran kartlarına 2.el bakmamıştım hiç ama tavsiyeniz üzerine onu da değerlendireceğim teşekkürler.

Mining üzerine kullanılmış fakat çok profesyonelce ve kartı çok fazla yormadan 4-5 ay olarak kullanılmış ki Satıcı da kartına çok çok fazla güveniyor herhangi bir sorunla karşılaşmayacağıma dair.

Anladım RTX ekran kartlarına 2.el bakmamıştım hiç ama tavsiyeniz üzerine onu da değerlendireceğim teşekkürler.
Hem çok fazla pahalı, hem de mining yapılmış.
Hem daha ucuz hem daha temiz kartlar bulabilirsiniz.
Mining'in Profesyoneli acemiliği olmaz. Mining kartı aralıksız uzun süre çalıştırdığı için ömrü kısalır.
Mesela siz günde 4 saat oyu oynuyorsunuz. O kart 24 saat çalışıyor. 5 ay yani 150 gün. 150×4=600 gün yapar. 5 ayda 600 gün oyun oynamış g8bi yorulmuş. Çok kötü.
Neden hem pahalı hem böyle bir ilana yöneldiniz bilmiyorum ama size asla önermem. Daha iyilerini bulmak çok daha kolay. Yanlış anlaşılmamak ve sorumluluk almamak için belirli bir ilan atmıyorum ama atacağım fotoğraftan ne kadar pahalıya aldığınızı anlayabilirsiniz. (Ki attıklarımla aynı fiyat olsa dahi Mining yapıldığı için alınmaz. Mining yapıldı ama performansı aynı diyebilirsiniz fakat bir anda yolda bırakır.)
Screenshot_20200606-153523_sahibindencom.jpg

Hem çok fazla pahalı, hem de mining yapılmış.
Hem daha ucuz hem daha temiz kartlar bulabilirsiniz.
Mining'in Profesyoneli acemiliği olmaz. Mining kartı aralıksız uzun süre çalıştırdığı için ömrü kısalır.
Mesela siz günde 4 saat oyu oynuyorsunuz. O kart 24 saat çalışıyor. 5 ay yani 150 gün. 150×4=600 gün yapar. 5 ayda 600 gün oyun oynamış g8bi yorulmuş. Çok kötü.
Neden hem pahalı hem böyle bir ilana yöneldiniz bilmiyorum ama size asla önermem. Daha iyilerini bulmak çok daha kolay. Yanlış anlaşılmamak ve sorumluluk almamak için belirli bir ilan atmıyorum ama atacağım fotoğraftan ne kadar pahalıya aldığınızı anlayabilirsiniz. (Ki attıklarımla aynı fiyat olsa dahi Mining yapıldığı için alınmaz. Mining yapıldı ama performansı aynı diyebilirsiniz fakat bir anda yolda bırakır.)
Eki Görüntüle 584101
Anladım çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için almak ve almamak arasındayım zaten ve test ettireceğim testin sonucuna göre de ya alırım ya da almam fakat dediklerini dikkate alacağım vaktini ayırdığın için tekrar teşekkülerler.
[/QUOTE
Mining az süre süre yapılmış olarak dedi bana satıcı fakat ne kadar yordu ne kadar yormadı bilmiyorum ekran kartını.
Aslında bu sorunun cevabı tamamen ücretine göre değişiyor. O kartları piyasada 3200-3300 TL'den aşağı satmıyorlar. O kadar parayı garantisi bitmiş yakında 3. jenerasyon olacak bir kart için vermek ne kadar mantıklı emin değilim. Bende bir ara çok niyetlenmiştim ama sonradan vazgeçtim. Ama mesela siz 2500 TL bandında bulduysanız ve temizse o zaman bir anlamı olabilir almanın.
Alacağım kart 3.700 TL bandında 4 aylıkta bir garantisi var. Bu şekilde yani.

Merhabalar Sapphire RX 580 8 GB Pulse ekran kartım var AMD kronık problemleri yüzünden oyun oynayamıyorum ekran kartını değiştirmek istiyorum ama kesinlikle AMD istemiyorum EVGA 2060 ya da 2060 Super düşünüyorum hangi markadan almalıyım bana yardımcı olur musunuz EVGA nasıl bir makradır. ASUS mu almalıyım yoksa EVGA mı almalıyım.

Merhabalar Sapphire RX 580 8 GB Pulse ekran kartım var AMD kronık problemleri yüzünden oyun oynayamıyorum ekran kartını değiştirmek istiyorum ama kesinlikle AMD istemiyorum EVGA 2060 ya da 2060 Super düşünüyorum hangi markadan almalıyım bana yardımcı olur musunuz EVGA nasıl bir makradır. ASUS mu almalıyım yoksa EVGA mı almalıyım.
Evga son zamanlar da asus ile kapışsa da bana göre hala daha biraz geride eğer bütçen var ise asus al ama yok ise 2060 super de gerçekten performanslı ve kaliteli kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı