EVGA RTX 2060 ısınır mı?

Kerem_K

Decapat
Daha fazla  
Selamlar yeni bir PC toplamak istiyorum ve uygun bir bilgisayar buldum ancak ki tek sorun ekran kartının tek fanlı olması genellikle oyun oynamak için almak istediğim PC de EVGA RTX 2060 6 GB GDDR6 var genellikle Valorant, CS:GO, Minecraft ve ara sıra Fortnite oynuyorum ve ek olarak video düzenleme ve edit yapıyorum bu ekran kartı ısınmadan rahatça yüksek grafiklerde oyun oynayabilir miyim?

Tek fanlı bir karta göre soğutması iyi diyebiliriz. Sıcaklık değerlerine şuradan bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar yeni bir PC toplamak istiyorum ve uygun bir bilgisayar buldum ancak ki tek sorun ekran kartının tek fanlı olması genellikle oyun oynamak için almak istediğim PC de EVGA RTX 2060 6 GB GDDR6 var genellikle Valorant, CS:GO, Minecraft ve ara sıra Fortnite oynuyorum ve ek olarak video düzenleme ve edit yapıyorum bu ekran kartı ısınmadan rahatça yüksek grafiklerde oyun oynayabilir miyim?
Değişir ancak Render kısımlarını ekran kartı üzerinden yaparsanız ısınabilir. Öyle "aman aman" denebilecek bir ısı düzeyi olacağını sanmam. Diğer oyunlara gelecek olursak, bir sıkıntısı yoksa ısınacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı