EVGA RTX 3080 Ti CW sesi nedeniyle iade edilir mi?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Çağrı Merkezi Şefi
Profil Kapağı
1522413149
Merhaba. EVGA RTX 3080 Ti FTW kartımda dün itibarıyla başlayan bir cw durumu oluştu. Garanti sağlayıcısı vektron daha öncesinde böyle bir konuda vektrona ürün gönderen oldu mu acaba? Cw'den iade alınma şansı var mıdır?

Cok zor iade vereceklerini sanmıyorum eğer yeni aldiysaniz karti bir süre kullaninca ses azalıyor

Ses sizi çok mu rahatsız ediyor? Bende de CW sorunu var ama idare eder seviyede. Günden güne farklılık gösteriyor, her zaman aynı seviyede değil.

Kartı alalı 14 günü geçmediyse iade/değişim hakkınızı kullanın. Eğer size bu hakkı tanımazlarsa tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

CW sorunu zaten genel olarak görülüyor. O yüzden iade veya değişim yapmaları çok zor, diyelim ki değişim yaptılar gene aynı sorunu yaşama ihtimaliniz var.

O yüzden size tavsiyem UV+OC yapmanız, CW'yi büyük oranda azaltabilir.

Kart yüke bindiği zaman rahatsız edici bir ses oluşuyor yani minimal bir seviyede değil pek ben yine de garanti yolunu deneyeceğim bakalım neler olacak.

Ses sizi çok mu rahatsız ediyor? Bende de cw sorunu var ama idare eder seviyede. Günden güne farklılık gösteriyor, her zaman aynı seviyede değil.

Kartı alalı 14 günü geçmediyse iade/değişim hakkınızı kullanın. Eğer size bu hakkı tanımazlarsa tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Dün olmaya başladığı için daha pek bir söyleyemeyeceğim fakat dün akşam çok rahatsız edici bir ses vardı.

Kart yüke bindiği zaman rahatsız edici bir ses oluşuyor yani minimal bir seviyede değil pek ben yine de garanti yolunu deneyeceğim bakalım neler olacak.

Dün olmaya başladığı için daha pek bir söyleyemeyeceğim fakat dün akşam çok rahatsız edici bir ses vardı.
Boşa uğraşırsın iade falan almazlar. Ben de de vardı cw aşırı derecede cok fazla oyun falan oynayınca sanirim kart açılmaya başladı ve ses büyük oranda azaldı.

Boşa uğraşırsın iade falan almazlar. Ben de de vardı cw aşırı derecede cok fazla oyun falan oynayınca sanirim kart açılmaya başladı ve ses büyük oranda azaldı.

Bilmiyorum ama eğer ses aynı oranda devam ederse gerekirse kartı 3 defa garantiye gönderip sonrasında tüketiciye başvurabilirim yani kasamda aşırı bir ses olması normalde istediğim bir şey değil kasamda her şeyi buna göre dizayn ediyorum ses en son isteyeceğim şey bakalım birkaç gün takip edip duruma göre işlemleri başlatacağım.

Kart ki fan sesini azaltmak için günlerdir kart için hybird kit araşıyındaydım şansa denk gelen bu oldu :D

Vektron ile bir görüşme yaptım görüşme sonucunda eğer böyle bir durum var ise stokta kart mevcut ise değişim, kart yok ise iade olduğunu ilettiler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı