EVGA Supernova 850w GA VS High Power Super GD+ 750w

@Amortentia paylaştığınız Vatan linkinde sayfanın hemen üstünde 220-GA-0850-X2 olarak belirtiliyor.
Gözlerim için doktora gitmem gerek, iyi ki belirttiniz durduk yere indirimden olacaktım tereddüt yüzünden hocam. Çok teşekkür ederim tekrardan hepinize. Belirtilen modeli alacağım, konuyu ilerleyen zamanlarda deneyimlerimi aktarmak için güncelleyeceğim.

Ben aldim memnunum şimdilik X2 model.

Bu arada bilyeli fan oldugu icin ufak bi bilye sesi geliyor fandan. Ama bilyeler sayesinde 10 yil ömrü oluyor. Bide yuke girince bu ses artmıyor. Stabil kalıyor. Kulaginizi yaklastirdiginizda daha iyi duyuyosunuz ama rahatsiz edicimi derseniz degil. X2 model benimde. Evgaya kaydettim ve 10 yıl yaptım garantisini. Cift bilyeli fan yani duall ball bearing fan var bu psuda. Double ball bearing fan yazarak araştırabilirsiniz ufak bi ses olmasi normal yani.

Son düzenleme:
Gözlerim için doktora gitmem gerek, iyi ki belirttiniz durduk yere indirimden olacaktım tereddüt yüzünden hocam. Çok teşekkür ederim tekrardan hepinize. Belirtilen modeli alacağım, konuyu ilerleyen zamanlarda deneyimlerimi aktarmak için güncelleyeceğim.
Hocam High power psu nun sesi nasıl? Kafama çok takılıyor cool whine çızırtı falan var diyorlar. Yük altında fan ses yapıyormuş.

Hocam High power psu nun sesi nasıl? Kafama çok takılıyor cool whine çızırtı falan var diyorlar. Yük altında fan ses yapıyormuş.
Hocam deneyimlerimi aşağıya ekliyorum.
High Power için 3 aylık deneyim:

Yükte veya sessizde herhangi bir cızırtı, sıkıntı çıkarmadı. Modüler olması çok işe yarıyor. Oyun olarak Hogwarts Legacy'den tutun Shadow of the Tomb Raider'a kadar birçok oyun oynandı ama bir sorunla karşılaşılmadı. (Arkadaşımdan aldığım bilgiler.)

Evga için 3 aylık deneyim:

Gayet sessiz ve kaliteli bir model. Soğutma ve ses kalitesi çok güzel, eco modu adında bir modla geliyor ürün. On/Off tuşunun yanında minik bir tuşu var, basınca eco moduna geçiyor ve ağır yükte değilse fanlar çalışmıyor. Bu da fan ömrünü uzatıyor. Modülerliği güzel, kablo sayıları gayet yeterli. Alacak olanlar için ürün koduna dikkat edin mutlaka "X2" yani revize edilmiş model olsun. Bir arkadaşın yazdığı "bilye sesi" bende olmadı. Şimdilik her şey güzel gidiyor.

Geri
Yukarı