EVGA supernova GT 650W alınır mı?

Konu başlığı GT, linkteki ürün GA bu arada, biri HEC digeri ise Andyson üretimi ama daha uyguna Seasonic üretimi DeepCool PQ650M alınabilirken 500 TL fazla vermeye gerek yok.

Son düzenleme:
Evet şimdi fark ettim GA yerine GT yazmışım benim hatam. Deepcool hakkında soğutma konusunda hep iyi şeyler duydum ama PSU olarak sanırım Evga'nın yarı modüler versiyonunu alacağım. Deepcool'dan 100 tl daha pahalı, yarı modüler de benim işimi görecektir.

@Negann siz bilirsiniz tabii ama PQ-M serisi üst seviye bir üründür. Bahsettiğiniz yari modüler ürün EVGA GQ ise önceki revizyon vasat bir modeldi, V2 de benzer seviyededir.

@Negann önceki versiyonda giriş tarafta daha düşük seviye bir topoloji kulanılıyordu. PSU ömrüne direkt etkisi olan ripple değerleri konudaki diğer modellerden yüksekti. Çıkış tarafta düşük voltaj kanalları özellikle 3.3V kanalı voltaj regülasyonu da sınıra yakın seviyelerdeydi ki konudaki diğer modellerden geride bir konumda kaliyor. Bu mevzular GQ 850W modelinde biraz daha iyi değerlerde ama V2 ne alemdedir? Bilgim yok tabii.

Son düzenleme:
@Negann önceki versiyonda giriş tarafta daha düşük seviye bir topoloji kulanılıyordu. PSU ömrüne direkt etkisi olan ripple değerleri konudaki diğer modellerden yüksekti. Çıkış tarafta düşük voltaj kanalları özellikle 3.3V kanalı voltaj regülasyonu da sınıra yakın seviyelerdeydi ki konudaki diğer modellerden geride bir konumda kaliyor. Bu mevzular GQ 850W modelinde biraz daha iyi değerlerde ama V2 ne alemdedir? Bilgim yok tabii.
Hocam DeepCool alacağım o halde, siz söyledikten sonra biraz araştırdım genel olarak yorumları iyi ve mantıklı geldi.

Geri
Yukarı