EVGA tek fanlı RTX 2060 alınır mı?

Nevzat19051

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
EVGA marka tek fanli RTX 2060 almayı düşünüyorum. 2021 Ağustos ayında Amazon alinma kart buldum. Tek fanli kullanan arkadaş var mı acaba soğutması nasıl? Üründe daha sonra sıkıntı olduğunda garanti islemleri nasıl oluyor acaba? Amazon Germany alınma olduğunu söyledi ama böyle bir durum olabilir mi? Teşekkürler. Ürün görseli ekledim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220815_210545.jpg
    IMG_20220815_210545.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba arkadaşlar,
EVGA marka tek fanli RTX 2060 almayı düşünüyorum. 2021 Ağustos ayında Amazon alinma kart buldum. Tek fanli kullanan arkadaş var mı acaba soğutması nasıl? Üründe daha sonra sıkıntı olduğunda garanti islemleri nasıl oluyor acaba? Amazon Germany alınma olduğunu söyledi ama böyle bir durum olabilir mi? Teşekkürler. Ürün görseli ekledim.

Tek fan sıkıntılı 2 veya 3 fanlı alın 2060 ısınıyor.

Merhaba arkadaşlar,

Hocam bütçeniz ve kullanım amacını(oyun iş vs) nedir belki bütçenize göre daha iyi öneride bulunabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
alınır yaz bitiyor zaten çok sorun yaratacağını sanmıyorum. Ek olarak AMD tarafında RX6600'e de bakılabilir. Furmark yaptırın stock ayarlarında 75-80 arası kabul edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı