Evi su bastı ve bilgisayar kasasına değdi

Pamukbey13

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ankara'da acayip fırtına çıktı ve evi su bastı. Bilgisayarın kasasına su geldi. Havlunun üstüne filan koydum. Bir şey olmuş mudur? Zaten hemen aldım. 10-20 saniye değdi.

Merhaba. Ankara'da acayip fırtına çıktı ve evi su bastı. Bilgisayarın kasasına su geldi. Havlunun üstüne filan koydum. Bir şey olmuş mudur? Zaten hemen aldım. 10-20 saniye değdi.

Kurutursanız bir şey olmayabilir temas ettiyse birşey olabilir ekran kartına falan bence bir sorum var hangi ilçedesin sincanda sel olmadı.

Direkt üstünemi geldi yoksa ayaklarından mı ıslandı?

Geçmiş olsun. Kasanın sadece dışına değmiştir umarım.

Direkt üstünemi geldi yoksa ayaklarından mı ıslandı?

Ayakları.
Geçmiş olsun. Kasanın sadece dışına değmiştir umarım.

Umarım. Teşekkürler.
İyice kurula ve bekle eğer yapabiliyorsan sök içini anakartin üzerine pirinç vs koy bekle 2-3 saat sonra tak çalıştır.

Sökemedim ki çıkmıyor.
Su eğer kasanın altında kaldıysa ve eğer orada herhangi bir parça yok ise bir şey olmaz.
İyice kurulayın içini bir şey olmaz.

Tamam teşekkür ederim.
Geçmiş olsun, iyice kurutmadan aman çalıştırma.

Teşekkürler.
Kurutursanız bir şey olmayabilir temas ettiyse bir şey olabilir ekran kartına falan bence bir sorum var hangi ilçedesin sincanda sel olmadı.

Ankara mamak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı