Evil West indirimde alınır mı?

TheKewf

Zeptopat
Daha fazla  
Evil West Steam'de 34.99 USD (güncel fiyatı ile 1130 TL) olan RDR2 ve God of War karışımı olan oyun 12.24 USD'ye (410 TL) düşmüş. Sizce değer mi? RDR2 ve GoW bayıldığım oyunlardan fakat evil West'e 410 TL gibi bir miktar vermek doğru olur mu? (Steam harici Xbox'ta 400 TL'ye satılıyor ve aynı zamanda Game Pass'te var fakat Steam'den de 410 TL'ye sahip olunabilir) (%65 indirimli)

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt GamePass'i yapıştırın geçin. Bence güzel -çok da değil- oyundur fakat en az 3 yıl falan gerek bir daha oyunu oynamak için. O da oyunu tamamen unutacağımız sebebi ile.

Evil West Steam'de 34.99 USD (güncel fiyatı ile 1130 TL) olan RDR2 ve God of War karışımı olan oyun 12.24 USD'ye (410 TL) düşmüş. Sizce değer mi? RDR2 ve GoW bayıldığım oyunlardan fakat evil West'e 410 TL gibi bir miktar vermek doğru olur mu? (Steam harici Xbox'ta 400 TL'ye satılıyor ve aynı zamanda Game Pass'te var fakat Steam'den de 410 TL'ye sahip olunabilir) (%65 indirimli)
Oyunu 2 3 saat civarında oynadım kendimi çok zorladım ama sıkıntıdan devam edemedim. Çok baydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı