Evimaltus güvenilir mi?

Kuffu

Hectopat
Daha fazla  
Altus'un kendi sitesi değil sanırım, zaten arada bu kadar fiyat farkı varsa mantıken bir sıkıntı olduğunu fark edebilirsiniz.

Az önce Philips xxl fritöz siparişi oluşturdum. Ödeme için tarafımla iletişime geçileceği söylendi. Daha sonra WhatsApp üzerinden bağlandılar. Hesap numarası verip para yatırmamı istediler. Ben de kapıda ödeme veya Online faturalı satış neden yapılmadığını sordum. Gerekçeleri ürünlerinin hasar görebilecek bir ürün olduğunu bu şekilde satış yaptıklarını söylediler :) komik. Bende kurumsal bir sürü şirketin Online faturalı satış yaptığını kendilerininde yapabileceğimi söyledim. Cevap bizde böyle dediler. Ben de kendilerine kurumsallaşma adına kendilerinin geliştirmelerini dileyerek hoşça kalmalarını söyledim. Dikkat edelim kimse kolay para kazanmıyor.

Az önce Philips xxl fritöz siparişi oluşturdum. Ödeme için tarafımla iletişime geçileceği söylendi. Daha sonra WhatsApp üzerinden bağlandılar. Hesap numarası verip para yatırmamı istediler. Ben de kapıda ödeme veya Online faturalı satış neden yapılmadığını sordum. Gerekçeleri ürünlerinin hasar görebilecek bir ürün olduğunu bu şekilde satış yaptıklarını söylediler :) komik. Bende kurumsal bir sürü şirketin Online faturalı satış yaptığını kendilerininde yapabileceğimi söyledim. Cevap bizde böyle dediler. Ben de kendilerine kurumsallaşma adına kendilerinin geliştirmelerini dileyerek hoşça kalmalarını söyledim. Dikkat edelim kimse kolay para kazanmıyor.

Bir de bu site Instagram dahil çoğu yere reklam vermiş umarım kimse inanıpta alışveriş yapmaz ya onu da geçtim ürünlerin bazıların da yorum bile var sanırım kendi adamlarına yorum yaptırmışlar.

Bir de bu site Instagram dahil çoğu yere reklam vermiş umarım kimse inanıpta alışveriş yapmaz ya onu da geçtim ürünlerin bazıların da yorum bile var sanırım kendi adamlarına yorum yaptırmışlar.
Evet 500+ ürün yorumu yapılmış. Zor olamsa gerek 1 saatte bir kaç kişinin yapabileceği bir şey.

Maalesef biz sipariş verip EFT ile para gönderdik. Parayı gönderdikten sonra kesinlikle telefona bakmıyorlar. Gümüşhane'de böyle bir mağaza yokmuş. Tüketici hakem heyetine şikayet ettik. Emniyet müdürlüğüne de şikayet ettik. En azından bu yorumlara bakanlar sipariş vermez. Biz dolandırıldık. Başkaları dolandırılmasın.
www.evimaltus.com sitesinden alışveriş yapmayın…

Maalesef biz sipariş verip EFT ile para gönderdik. Parayı gönderdikten sonra kesinlikle telefona bakmıyorlar. Gümüşhane'de böyle bir mağaza yokmuş. Tüketici hakem heyetine şikayet ettik. Emniyet müdürlüğüne de şikayet ettik. En azından bu yorumlara bakanlar sipariş vermez. Biz dolandırıldık. Başkaları dolandırılmasın.
www.evimaltus.com sitesinden alışveriş yapmayın…
Çok geçmiş olsun. Sizin yazınızı az önce whatsapp üzerinden evimaltus sitesine gönderdim. Kendilerinin dürüst bir site olduklarını 500+ olumlu geri dönüş yapıldığını söylemişlerdi.Ancak güvenmediğimi söylemiştim. Hala cevap yok Lütfen daha dikkatli olun.

Dosya Ekleri

• 311222.png
    311222.png
    116,7 KB · Görüntüleme: 98
  • 1122.png
    1122.png
    192,2 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
Malesef biz sipariş verdik ve paramızı kaptırdık.

Çok geçmiş olsun. Sizin yazınızı az önce whatsapp üzerinden evimaltus sitesine gönderdim. Kendilerinin dürüst bir site olduklarını 500+ olumlu geri dönüş yapıldığını söylemişlerdi.Ancak güvenmediğimi söylemiştim. Hala cevap yok Lütfen daha dikkatli olun.
Aynen haklısınız.İnsanları dolandırıyorlar.Malesef kaptırdık paramızı.forum sayfalarına düşmesi çok iyi oldu.En azından insanlar araştırıp bakarlar.Düne kadar hiçbir sitede bu sözde firmayla ilgili hiçbir olumlu veya olumsuz yorum yoktu.bugün bir kaç sitede bu firmayla ilgili başlıklar açılmış.

İnstagram hesaplarında şöyle birşey paylaşmışlar.

Dosya Ekleri

• 314AF016-DB74-4710-9143-77074F6E9190.jpg
    314AF016-DB74-4710-9143-77074F6E9190.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 67
  • 2353D7C9-F74E-458A-B15E-5B8D74F8BE3D.jpg
    2353D7C9-F74E-458A-B15E-5B8D74F8BE3D.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Maalesef biz sipariş verdik ve paramızı kaptırdık.

Aynen haklısınız. İnsanları dolandırıyorlar. Maalesef kaptırdık paramızı. Forum sayfalarına düşmesi çok iyi oldu. En azından insanlar araştırıp bakarlar. Düne kadar hiçbir sitede bu sözde firmayla ilgili hiçbir olumlu veya olumsuz yorum yoktu. Bugün birkaç sitede bu firmayla ilgili başlıklar açılmış.

Instagram hesaplarında şöyle bir şey paylaşmışlar.

Çok üzüldüm gerçekten çok geçmiş olsun aynı olayı 2-3 yıl önce İstanbul bilişim de yaşamıştık ucuz diye televizyon alıp 3 ay beklemiştik televizyon gelmedi tabii ama 1 yıl sonra parayı iade ettiler umarım siz de geri alabilirsiniz.

Geri
Yukarı