Evime fiber kablo döşenecek mi?

Hocam 9.30 gibi geldiler evet dediğiniz gibi çıktı, fiber kabloları daha döşememişler evin uydu sistem girişinden kabloları sokup çatıdan fiber kutusuna bağladılar. Huwaeinin wifi 6 modemini verdiler ama anlamadığım şey ont cihazı bağlamadılar direk fiber kablosunu modemin içine bağlamışlar şimdi farkettim. Alttada aldığım hız bu şekilde 200'den başlayıp 120 lere düşüyor 100 mbitlik pakette.
Size verilen cihaz dahili ONT'ye sahip. Bu yüzden de harici bir ONT cihazı kullanmak yerine fiber kabloyu doğrudan routera bağlıyorlar. Superonline aboneliklerinde çokça görüyorum bunu.

İleride routerın yerini değiştirmek isterseniz bir tane fiber patch cord (fabrika çıkışlı olarak her iki ucu da konnektörlü olan fiber kablo) bir tane de fiber ek aparatı alarak istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
Hayırlı olsun tekrardan. Güle güle kullanın.

Size verilen cihaz dahili ONT'ye sahip. Bu yüzden de harici bir ONT cihazı kullanmak yerine fiber kabloyu doğrudan routera bağlıyorlar. Superonline aboneliklerinde çokça görüyorum bunu.

İleride routerın yerini değiştirmek isterseniz bir tane fiber patch cord (fabrika çıkışlı olarak her iki ucu da konnektörlü olan fiber kablo) bir tane de fiber ek aparatı alarak istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
Hayırlı olsun tekrardan. Güle güle kullanın.
Cansınız teşekkürler bütün yardımlarınız için.

Geri
Yukarı