TurkNet GigaFiber fiber kablo nasıl döşenecek?

Kurulumunuz yapılmış hocam durum nedir? İstediğiniz gibi çekildi mi?

Ben içeriden eski hattı söküp yeni hattı o şekil eski hat borusu üzerinden çeker misiniz dedim. Nasıl çekiyim olmaz ki falan dedi bende tamam yapacak bir şey yok dedim. Pimapenin köşesini delip aşağıya bina girişine sarkıttı. Taktı gitti 1 dk sonra hiçbir şeyye dokunmama rağmen net gitti tekrar gelmemelerini bekliyorum sinirim bozuk tekrardan 2-3 gün bekleyemem. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Yani anlayacağın istediğin gibi değil en basit pratik nasılsa öyle çekilişyor Allah'tan Millenicom hesabımı daha iptal ettirmemiştimde onu kullanıyorum şu an.

@TurkNet Destek Tutku @500498 @TurkNet Destek Ayşegül 2-3 gün daha beklemek zorunda birakildim kötü bi başlangıç. Takan arkadaş gittikten 1 dk sonra bu hale geldi net yok .

Ve dış etkenlere açık sonuçta salonun köşesinden binanın dışından vs geçiyor. Eski hattan çekilseydi hiçbir sorun olmazdı muhtemelen daha sağlıklı uzun vadeli olurdu.

Dosya Ekleri

• 20220825_111908.jpg
    20220825_111908.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 46
  • 20220825_112321.jpg
    20220825_112321.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Ben içeriden eski hattı söküp yeni hattı o şekil eski hat borusu üzerinden çeker misiniz dedim. Nasıl çekiyim olmaz ki falan dedi bende tamam yapacak bir şey yok dedim. Pimapenin köşesini delip aşağıya bina girişine sarkıttı. Taktı gitti 1 dk sonra hiçbir şeyye dokunmama rağmen net gitti tekrar gelmemelerini bekliyorum sinirim bozuk tekrardan 2-3 gün bekleyemem. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Yani anlayacağın istediğin gibi değil en basit pratik nasılsa öyle çekilişyor Allah'tan Millenicom hesabımı daha iptal ettirmemiştimde onu kullanıyorum şu an.

@TurkNet Destek Tutku @500498 @TurkNet Destek Ayşegül 2-3 gün daha beklemek zorunda birakildim kötü bi başlangıç. Takan arkadaş gittikten 1 dk sonra bu hale geldi net yok .
Hocam fiber kesinti var hatta aynısı banada oldu 5 gün sonra gelip yapmıştı Türknet'ten bir eleman. Şu ucundaki yeşil konnektörleri değişiyor. İyi yapmadıkları için hemen bozuluyor. Size dediğim gibi Türknet prizden çekmiyor en basit nasılsa öyle çekiyor. Geçmiş olsun.

Hocam fiber kesinti var hatta aynısı bana da oldu 5 gün sonra gelip yapmıştı TurkNet'ten bir eleman. Şu ucundaki yeşil konnektörleri değişiyor. İyi yapmadıkları için hemen bozuluyor. Size dediğim gibi TurkNet prizden çekmiyor en basit nasılsa öyle çekiyor. Geçmiş olsun.

Hayır eski telefon hattı bile bakır düz kablo olmasına rağmen bir boru içinden geçirilmiş değil mi sen hassas fiber kabloyu hangi akla hizmet bütün müşterilerine dıştan çekiyorsun. Bakir kablolardan çok daha hassas bir şey olduğunu bir kendileri bizden daha iyi biliyor. Rica da ediyorum üstüne yani duvar içinden eskisini söküp yapsak nasıl yapayım ki diyor. Şaka gibi.

Hayır eski telefon hattı bile bakır düz kablo olmasına rağmen bir boru içinden geçirilmiş değil mi sen hassas fiber kabloyu hangi akla hizmet bütün müşterilerine dıştan çekiyorsun. Bakir kablolardan çok daha hassas bir şey olduğunu bir kendileri bizden daha iyi biliyor. Rica da ediyorum üstüne yani duvar içinden eskisini söküp yapsak nasıl yapayım ki diyor. Şaka gibi.
Yapmazlar hocam onlar. Ben Türk Telekom fibere geçtim fiber kablo prizden çıkıyor ve cihaza giriyor. 1.5 sene kadar Gigafiber kullandım çok amatör çalışıyorlar hocam. İnternet hızı on numara ama bizim bölgede sorunlular biraz maalesef teknik ekip berbattı müşteri hizmetleride çok kötüydü ulaşamıyordum adamlara ve çok kesinti oluyordu altyapı sorunlarından. Millenicom hattınızı 1 2 ay iptal etmeyin derim.

Yapmazlar hocam onlar. Ben Türk Telekom fibere geçtim fiber kablo prizden çıkıyor ve cihaza giriyor. 1.5 sene kadar GigaFiber kullandım çok amatör çalışıyorlar hocam. İnternet hızı on numara ama bizim bölgede sorunlular biraz maalesef teknik ekip berbattı müşteri hizmetleride çok kötüydü ulaşamıyordum adamlara ve çok kesinti oluyordu altyapı sorunlarından. Millenicom hattınızı 1 2 ay iptal etmeyin derim.

Önümüzde ki ayın 15 ine kadar Millenicom hattım devam edecek zaten ama yaptıkları iş yarım yamalak çok tiksindirdi. 3 gün kurulum için bekledim tamir içinde 3 gün beklersem ne anladım bu işten ben.

Yapmazlar hocam onlar. Ben Türk Telekom fibere geçtim fiber kablo prizden çıkıyor ve cihaza giriyor. 1.5 sene kadar Gigafiber kullandım çok amatör çalışıyorlar hocam. İnternet hızı on numara ama bizim bölgede sorunlular biraz maalesef teknik ekip berbattı müşteri hizmetleride çok kötüydü ulaşamıyordum adamlara ve çok kesinti oluyordu altyapı sorunlarından. Millenicom hattınızı 1 2 ay iptal etmeyin derim.
Türk telekom da max 100 mbps veriyor o hoşuma gitmiyor hocam

Önümüzde ki ayın 15 ine kadar Millenicom hattım devam edecek zaten ama yaptıkları iş yarım yamalak çok tiksindirdi. 3 gün kurulum için bekledim tamir içinde 3 gün beklersem ne anladım bu işten ben.

Türk telekom da max 100 mbps veriyor o hoşuma gitmiyor hocam
Türk Telekom 1000 veriyor hocam ama fiyat pahalı 389 TL. Benim için stabillik ve kesinti olmaması daha önemli o yüzden 100 mbps paket aldım 130 Mbps rahat alıyorum hız testinde ve bağlatalı hiç kesilmedi. 3 gün sürerse iyi yine hocam bende 5 gün sürmüştü. :)

Türk Telekom 1000 veriyor hocam ama fiyat pahalı 389 TL. Benim için stabillik ve kesinti olmaması daha önemli o yüzden 100 Mbps paket aldım 130 Mbps rahat alıyorum hız testinde ve bağlatalı hiç kesilmedi. 3 gün sürerse iyi yine hocam bende 5 gün sürmüştü. :)

Ont cihazı sizde var mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı