Evimin önünde terk edilmiş otobüsü nereye şikayet edebilirim?

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Evimin önünde bir otobüs aylardır öylece park edilmiş duruyor. Araçları park edecek yer bulamıyoruz ve yok yere sokağı daraltıyor.
Bu otobüsün çekilmesi için nereye müracaat edebilirim?

Hocam otobüsün sahibi ortada yok vinç ile çekilmesi lazım sanırım. Trafik polisini arasam ilgilenir mi bununla emin olamadım. Hangi numarayı arayıp durumu bildirsem daha doğru olur devletin kurumlarını yanlış yere meşgul etmek istemiyorum.

Hocam otobüsün sahibi ortada yok vinç ile çekilmesi lazım sanırım. Trafik polisini arasam ilgilenir mi bununla emin olamadım. Hangi numarayı arayıp durumu bildirsem daha doğru olur devletin kurumlarını yanlış yere meşgul etmek istemiyorum.

Eğer devlete ait bir otobüs ise 153'u arayabilirsin. Merak ettim de otobüsün fotosu var mi?

112'yi arayıp polise bağlanmak istediğini söyleyeceksin onlar da bir trafik ekibi gönderecek. Onlar ilgilenmiyorsa bile ne yapman gerektiğini söyleyebilirler. Yani ben olsam öyle yapardım.

Evimin önünde bir otobüs aylardır öylece park edilmiş duruyor. Araçları park edecek yer bulamıyoruz ve yok yere sokağı daraltıyor.
Bu otobüsün çekilmesi için nereye müracaat edebilirim?

Görünür sahibi olmasa bile şase numarası üzerinden bile onlar ulaşılacak yeri bulurlar zaten. Trafik polisini ara.

Geri
Yukarı