Evimin yakınına fiber hat çekiliyor

@Ulunay bugün ilçe Belediyesi'ni aradım. Beni büyükşehir belediyeye yönlendirdiler. Büyükşehir Belediyesi'de depremden sonra hizmet yoğunluğunu deprem bölgelerine vb. verdiği içi "gidin bir bakın" tarzında bir cevap aldım.
Zaten Superonline yapsaydı beyaz kapaklar olurdu. Bu siyah kapakmış.
Şimdilik orada ne tabela ne başka bir şey kalmış. Kalan şey 2 Adet kapak.
Az önce Superonline ile görüştüm ve benim mahallemde şimdilik bir fiber çalışması olmadığını söylediler.
Bu durumda geriye tek bir firma kalıyor. Telekom.

Şimdi şöyle bir durum daha var. Bu bahsi geçen çalışmanın yapıldığı yerde bulunan okulda zaten bir altyapı var.
Telekom'un Hem İlçe müdürlüğü numaralarını (bende var ama açmıyorlar) hem de 444 0 375'i aramama rağmen bir bilgi alamadım. İlla yüz yüze görüşecekler.
Şimdi genel müdürlük kanallarına tekrar bir e-posta gönderdim. Umarım geri dönüş yaparlar.
O fiber gelecek.

Videoya göz atmanı tavsiye ederim. Yaşanmış olaylar üzerinden bir anlatım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoya göz atmanı tavsiye ederim. Yaşanmış olaylar üzerinden bir anlatım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu yayınlandığı gün izledim zaten.
@Ulunay kapaklar mavi renkliymiş?
Mavi renkte kapak kullanan var mı?
Ben Google'a "mavi kompozit kapak" yazdığımda Superonline'ın beyaz kapaklarının mavi halleri çıkıyor.
Ben hala emin değilim kafam çok karışık.
Müdürlüğe gidip yüz yüze görüşmek en iyisi. Telefon veya mail ile başarılı olan arkadaş sayısı çok az.

Artık ben de telefon ve mail ile başarılı olan arkadaşların arasına girdim sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı