Evimizde Ukrayna'lı birisi kayıtlı görünüyor

Hayır, aksine ben kendimi övmekten çok gömen birisiyim, lütfen emin olmadığın şeyler hakkında başkalarına bu denli ani çıkışlar yaşama. Tüm mesaj geçmişime bakabilirsin kendimi 1 kez bile övmüşlüğüm yoktur, bu hayatta da kendini övenler en gıcık olduğum kişi tiplemesinin başında gelir.

Şimdi @89666 arkadaşımız yine alınmazsa, benim veya evde yaşayan öbür şahısın ( :D ) T.C'si başkalarının elindeyse veya bu olaylar devam ederse ne yapmamız lazım? @Carl CJ Johnson @DJ Dikkatt @Emircan125

Yapacağın şey basit. Siber suçlara gitmek. Sonra da güzel bir parola saklayıcısı kullanmak. Kimseye isim soy isim ve doğum tarihi gibi şeyleri söylememek. Veya sosyal medya hesaplarında ismini kullanmamak.

Hayır, aksine ben kendimi övmekten çok gömen birisiyim, lütfen emin olmadığın şeyler hakkında başkalarına bu denli ani çıkışlar yaşama. Tüm mesaj geçmişime bakabilirsin kendimi 1 kez bile övmüşlüğüm yoktur, bu hayatta da kendini övenler en gıcık olduğum kişi tiplemesinin başında gelir.

Şimdi @89666 arkadaşımız yine alınmazsa, benim veya evde yaşayan öbür şahısın ( :D ) T.C'si başkalarının elindeyse veya bu olaylar devam ederse ne yapmamız lazım? @Carl CJ Johnson @DJ Dikkatt @Emircan125

Hiçbir fikrim yok sadece o data falan olaylarını biliyorum ama diğer türlü bilmiyorum savunma falan.

Eğer bu yapılan verileri çalmaksa, EGM'ye şikayette bulunmalısınız. Ama yine de ben herhangi bir milletten yasadışı mülteciyi asla evime sokmam, üniversitede yurduma sokmam ama onlar da insan. Yine de yardımcı olayım dedim.

Herkese teşekkürler, bu arada kaçak olarak giren mülteciler kaçak oturma izni alırsa da yaşanabiliyormuş bu durum, onunla ilgili olabilir mi?

Herkese teşekkürler, bu arada kaçak olarak giren mülteciler kaçak oturma izni alırsa da yaşanabiliyormuş bu durum, onunla ilgili olabilir mi?
Sanmıyorum Ukraynalı bir bayanın savaştan dolayı Türkiye ye gelip senin evinden izin alıp Türkiye de yaşayacağını, olsa olsa Suriyeli olur.

Sen niye sürekli kız arkadaşın olduğunu söyleyip duruyorsun? Havalı gözüküp ego tatmini mi yapıyorsun? Buradaki insanların %99'unun incel olduğunu bilmiyor musun?

Adamın attığı 5 mesajdan sadece 2 sinde kız arkadaş kelimesi geçiyor, o da metin içerisinde sadece 1 kere. Başka mesajları var ise onu bilmiyorum.

Polisler ile biraz daha konuştum, birisi benim adresime sahte ihbar vermiş. Anlaşılan cidden T.C. elden gitmiş :D.

TC bulmak istemek ile oluyor zaten hocam, bugün arkadaşım para ile panel satın aldı benimkini buldu. Mersin sızıntısından sanırım, bilmiyorum.

Geri
Yukarı