Evin önündeki kazı çalışması nedir?

Electrolux

Femtopat
Kanalizasyon hattı yenilenmesi için geçen ay kazdılar, geçen haftada bir şey için kazdılar ama içme suyu diye biliyordum. Bugün yine kazdılar bu Telekom fiber boruları mı? Bilen varsa aydınlatırsa memnun olacağım. Çünkü eskiden 30 Mbps alabiliyordum onunda önünü kestiler şu an 16 Mbps paketim var ama Max 11 geliyor. Dün Türk Telekom arıyor müjde altyapı geldi 20 Mbps destekliyor artık 130 lira ve taahhüt ver 20 Mbps yükselt hızlan dedi bende ana avrat sövdüm kapattım doğal olarak. :) yakınlaştırarak çektiğim için böyle görünüyor. Seçime kadar asfalt yok bize, 5 senedir yollar böyle. 3 ay sonrada elektrik kabloları yerin altına inecek diye bekletirler sonra 2023 seçimi gelir. Şimdi bizim sokak 2-3 katlı şahsi evlerden oluşuyor, fiber kabini nereye koyacak herkesin evine özel mi? Koymayacak ise niye çekiyor.

IMG_20211017_152814_269.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle doğal boz borusu nerede gördün. :) doğal gaz yıllardır var. Google'da baktım benzerini bulamadım. Konut ve değerlerin artışı için soruyorum aslında, ve hızlı Internet'e artık 2022'de geç kaldık.

Öylesine yazdım salladım ciddi araştırmadım 😃

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı