Evk Evonline Large oyuncu koltuğu alınır mı?

Pardon unutmuşum gittim gayet rahat geldi koltuk deriden yapılmış evde kedi olduğu için biraz kafam karışık alıp almama konusunda güzel bence alınır.

Gittiniz mi hocam? Hatırlatayım dedim.

Usta koltuğu aldım birkaç saat kullandım hoşuma gitti alacaksan tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Pardon unutmuşum gittim gayet rahat geldi koltuk deriden yapılmış evde kedi olduğu için biraz kafam karışık alıp almama konusunda güzel bence alınır.

Usta koltuğu aldım birkaç saat kullandım hoşuma gitti alacaksan tavsiye ederim.

Merhaba hocam koltuğun artılarını eksilerini yazabilir misiniz rica etsem. F/P bir koltuk arıyorum çünkü. 120 130 kg taşıma kapesiteli.

Merhaba hocam koltuğun artılarını eksilerini yazabilir misiniz rica etsem. F/P bir koltuk arıyorum çünkü. 120 130 kg taşıma kapesiteli.

1 ay filan oluyor alalı şimdilik memnun kaldım.

Alt tarafındaki dikişler biraz dandik 1 2 tanesi şimdiden attı.

Kol koyma yerleri bana biraz kısa geldi.

Deri olması da benim için bir eksi evde kedi olduğu için kolayca zarar verebilir.

Artıları.

Kafa ve bel desteği bayağı rahat.

Şık bir koltuk.

İstediğin gibi ayarlanıyor 180 dr kadar geri yatıyor.

Kol koyma yerleri bayağı bir uzatabilirsin.

Montajı bayağı kolay tek başıma 10 dk kurdum.

Bu fiyata alınabilir bir koltuk bence ödeme konusunda Evkur açık taksit yaptığı için ödemeside rahat.

1 ay filan oluyor alalı şimdilik memnun kaldım.

Alt tarafındaki dikişler biraz dandik 1 2 tanesi şimdiden attı.

Kol koyma yerleri bana biraz kısa geldi.

Deri olması da benim için bir eksi evde kedi olduğu için kolayca zarar verebilir.

Artıları.

Kafa ve bel desteği bayağı rahat.

Şık bir koltuk.

İstediğin gibi ayarlanıyor 180 dr kadar geri yatıyor.

Kol koyma yerleri bayağı bir uzatabilirsin.

Montajı bayağı kolay tek başıma 10 dk kurdum.

Bu fiyata alınabilir bir koltuk bence ödeme konusunda Evkur açık taksit yaptığı için ödemeside rahat.

Teşekkür ederim. Albenisi var koltuğun çünkü diğer koltuk modellerine bakıyorum bu fiyat bandında taşıma kapesiteleri düşük koltuk oluyor gördüğüm kadarı ile.

Geri
Yukarı